موضوعات ‌مرتبط: ورزشی والیبال

a/75409 :کد

0

شانس ایران در راهیابی به المپیک بیشتر است

  ﺳﻪشنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۵ — ۰۹:۵۹
تعداد بازدید : ۴۰۵   
 تحلیل ایران -شانس ایران در راهیابی به المپیک بیشتر است

سرمربی تیم ملی والیبال ب ایران گفت: شانس ایران برای کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیروی برزیل و رسیدن به این آرزوی دیرینه بسیار بیشتر از دیگر تیم های آسیایی است.

 

 

 

 

سرمربی تیم ملی والیبال ب ایران گفت: شانس ایران برای کسب سهمیه المپیک 2016 ریودوژانیروی برزیل و رسیدن به این آرزوی دیرینه بسیار بیشتر از دیگر تیم های آسیایی است.

 

 

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرنگار ایرنا، ناصر شهنازی در مصاحبه اختصاصی افزود: پشتیبانی تیم ملی الف و حفظ آمادگی بازیکنان برای جایگزینی احتمالی در رقابت های انتخابی المپیک، کاپ آسیا و لیگ جهانی از اهداف مهم کادر فنی تیم ملی ب است.


این مربی بین المللی ارومیه ای اظهار کرد: هدف دوم ما پر کردن خلاء بازیکن و پشتوانه سازی برای آینده والیبال ایران است که بازیکنان جوان بتوانند به پختگی و اوج آمادگی در میادین مهم جهانی و بین المللی برسند.
شهنازی بیان کرد: رقابتهای کاپ آسیا مهر ماه امسال به میزبانی تایلند برگزار می شود و تیم ملی ایران پس از بازی های المپیک، نیم نگاهی نیز برای شرکت در این مسابقه ها دارد.


وی در خصوص دو شکست پیاپی تیم ملی ایران در دیدارهای تدارکاتی با تیم ملی فرانسه گفت: با توجه با تغییرات اساسی در ترکیب کادر فنی، کسب این نتیجه طبیعی است و محک خوبی برای بازیکنان بود تا نقاط ضعف و قوت خود را بهتر بشناسند.


شهنازی ادامه داد: تیم ملی والیبال ایران یک هفته قبل از آغاز رقابت های انتخابی المپیک برای انجام بازی های تدارکاتی با چین و لهستان به ژاپن سفر کرده است و این امر آشنایی هر چه بیشتر و بهتر بازیکنان با محل مسابقه ها و شرایط آب و هوایی را فراهم می کند.


وی افزود: مصدومیت بازیکنان جزو اجتناب ناپذیر ورزش حرفه ای است و وضعیت مصدومیت فرهاد قائمی و شهرام محمودی چندان مهم و نگران کننده نیست و آنها می توانند در دیدارهای اصلی تیم ملی ایران حضور داشته باشند.


شهنازی گفت: هم اکنون 20 بازیکن در ترکیب تیم ملی ب تمرین می کنند و انگیزه بالایی برای حفظ آمادگی خود دارند که در بین آنها از چند بازیکن جوان نیز در تمرینات استفاده کرده ایم.


وی بیان کرد: راهیابی به المپیک سایر برنامه های فدراسیون را تحت الشعاع خود قرار داده و رسیدن به المپیک اولویت نخست است تا بتوانیم تیم ملی ایران را پس از سالها در جمع تیم های راه یافته به المپیک ریودوژانیروی برزیل ببینیم.


به گزارش ایرنا، آخرین مرحله رقابت های والیبال انتخابی المپیک 2016 از هشتم خرداد ماه جاری با حضور هشت تیم ایران، فرانسه، لهستان، کانادا، استرالیا، چین، ونزوئلا و ژاپن در توکیو آغاز می شود و به مدت 9 روز ادامه خواهد داشت.


تیم ملی والیبال ایران از شنبه اول خرداد ماه آخرین مرحله اردوی آماده سازی خود را با 16 بازیکن برای حضور شایسته در این رقابت ها در توکیو آغاز کرده است.


تیم ملی والیبال ایران بامداد روز شنبه هشتم خرداد ماه به وقت تهران در نخستین مسابقه خود در رقابت های انتخابی المپیک به مصاف استرالیا می رود.


برنامه کامل دیدارهای تیم ملی والیبال ایران در مسابقات انتخابی به قرار زیر است:


شنبه هشتم خردادماه ایران – استرالیا 
یکشنبه نهم خردادماه ایران - کانادا
سه شنبه یازدهم خردادماه ایران – فرانسه
چهارشنبه دوازدهم خردادماه ایران – ژاپن 
پنج شنبه سیزدهم خردادماه ایران – چین 
شنبه پانزدهم خردادماه ایران – لهستان 
یکشنبه شانزدهم خردادماه ایران – ونزوئلا 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :