موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/75541 :کد

0

هواداران تراکتور ۳ سال درباره من قضاوت ناعادلانه‌ای داشتند

  ﺳﻪشنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۵ — ۲۳:۱۴
تعداد بازدید : ۲۱۲   
 تحلیل ایران -هواداران تراکتور ۳ سال درباره من قضاوت ناعادلانه‌ای داشتند

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز اعتقاد دارد در دیدار تیمش مقابل النصر امارات عدالت فوتبال رعایت نشده است.سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز اعتقاد دارد در دیدار تیمش مقابل النصر امارات عدالت فوتبال رعایت نشده است.


به گزارش تحلیل ایران، امیر قلعه‌نویی پس از برتری 3 بر یک تراکتورسازی مقابل النصر که البته این نتیجه برای صعود تیمش به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا کافی نبود در نشست خبری حاضر شد و گفت: به تیم النصر تبریک می‌گویم و از همه عزیزان به‌خصوص هوادارانی که به ورزشگاه آمدند، غیرت ایرانی را نشان دادند و یک فوتبال خوب را دیدند، تشکر می‌کنم و به آنها نیز تبریک می‌گویم. امروز عدالت فوتبال حاکم نبود و جای تأسف دارد که داور در دو بازی سه پنالتی را برای ما نگرفت. این فوتبال است و گاهی عدالت در آن رعایت نمی‌شود.


وی افزود: فوتبال یک زندگی است و برای ما درس دارد. فوتبال به ما یاد می‌دهد و باید از آن درس بگیریم. امروز با وجود تمام شایستگی‌ها و کسب پیروزی، نتوانستیم صعود کنیم و این خواست خدا بود که ما به مرحله بعدی نرویم. خداوند نخواست که ما به مرحله بعدی برویم.


سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی خاطرنشان کرد: باید از چند نفر از جمله اصحاب رسانه و مردم خوب تبریز تشکر کنم و از آنها حلالیت می‌طلبم. از همکارانم در کادر فنی و همچنین سعید عباسی و هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی هم تشکر می‌کنم که هر کاری توانستند برای ما انجام دادند. خدا را شکر می‌کنم که ذهنیت آذربایجان نسبت به من تغییر کرد و آنها متوجه شدند قضاوت اخیرشان درباره من ناعادلانه بوده است. شاید امروز روز تلخی برای ما بود، اما خدا نخواست که به مرحله بعدی برویم. از مدیران تراکتورسازی حلالیت می‌طلبم و البته از منصور عظیمی که نشان داد آدم بزرگی است. عظیمی قلبش برای مردم آذربایجان می‌تپد و با اینکه علیه او تبلیغات زیادی کردند، اما برای فوتبال آذربایجان تمام تلاشش را انجام داد.


قلعه‌نویی در واکنش به این مسئله که روز خوبی داشته و از سوی هواداران هم تشویق شده است، اما شاید اگر تراکتورسازی در 20 دقیقه اول بهتر کار می‌کرد می‌توانست به مرحله بعدی صعود کند، اظهار داشت: ما از شروع بازی حملات خوبی داشتیم و در همان 20 دقیقه اول ایجاد موقعیت کردیم، اما تمام تمرکزمان روی گل نخوردن بود که بر خلاف روند بازی روی یک توپ ساده گل خوردیم. بازیکن حریف یک در برابر چهار بود که موفق شد دروازه ما را باز کند. نمی‌خواهم بهانه بیاورم، اما باید بگویم نیم ساعت قبل از اعلام ترکیب خالد شفیعی نزد من آمد و گفت نمی‌تواند بازی کند. او می‌توانست بازی کند، اما این کار تمرکز را از تیم ما گرفت. با این حال این فوتبال است و خوشحالم که دید مردم تبریز نسبت به من عوض شد و این یک پیروزی بزرگ برای من است. این تیم در یاد همه می‌ماند، چون فوتبال بازی می‌کند و حتی سرمربی النصر گفت که تیم ما بسیار بزرگ است.


وی در خاتمه تصریح کرد: بزرگ‌ترین برد برای من تشویق شدنم از سوی مردم تبریز و تغییر ذهنیت آنها بود. حالا چه در تبریز بمانم و چه نمانم، ذهنیت مردم تبریز نسبت به من تغییر کرد. من نمی‌خواستم به تراکتورسازی بیایم، اما همسرم گفت که این یک مأموریت الهی است که به تو داده شده و بهتر است این کار را انجام بدهی که من هم به تبریز آمدم. خوشحالم که ذهینت مردم تبریز نسبت به من تغییر کرد.


منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :