موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/75587 :کد

0

دو مهره کلیدی العین مقابل ذوب آهن

  چهارشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۵ — ۰۷:۵۴
تعداد بازدید : ۲۹۳   
 تحلیل ایران -دو مهره کلیدی العین مقابل ذوب آهن

امروز ذوب آهن تلاش می کند در دیدار برگشت مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا با مهار دو بازیکن کلیدی میهمانش العین امارات مانند دیدار رفت به خواسته اش برسد.

 

امروز ذوب آهن تلاش می کند در دیدار برگشت مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا با مهار دو بازیکن کلیدی میهمانش العین امارات مانند دیدار رفت به خواسته اش برسد.


به گزارش تحلیل ایران، امشب (چهارشنبه) از ساعت 20:45 دقیقه ذوب آهن میزبان العین امارات خواهد بود. دیدار رفت دو تیم 1-1 به پایان رسیده و ذوبی ها امید زیادی به صعود در اصفهان دارند.در بازی امشب خطرناک‌ترین بازیکنان العین – روی کاغذ- دیانفرس دوگلاس (dyanfres douglas) برزیلی و عبدالرحمن ریزنقش هستند.

مشرق نوشت: دوگلاس در بازی رفت با ضربه دقیقه 9 خود پیروزی را تا دقیقه 76 به اردوی العین برد. این برزیلی که با شماره 9 یک مهاجم نوک کلاسیک به شمار می‌رود با تسلط ویژه روی ضربات پای چپ باید توسط هافبک‌ها و مدافعان ذوب‌آهن کنترل شود.ذوب‌آهن امروز نیازی ندارد به آب و آتش بزند. برعکس العین اگر قصد دارد از حذف رهایی یابد، باید دروازه میزبان ایرانی‌اش را باز کند. شاید در این بین تاثیرگذارترین مهره برای «در» آوردن بازی به سود العین عمرعبدالرحمن با سیمای ویژه‌اش باشد.

عمر با 173 سانتی‌متر بلندی قامت تکنیک قابل توجهی دارد. این موفرفری در هر 7 بازی فصل اخیر لیگ قهرمانان حضوری ثابت داشته تا طی 630 دقیقه تلاش یک گل 3 امتیازی به الاهلی عربستان بزند. شماره 10 العین به راحتی قادر خواهد بود در دو پست گوش راست و چپ هنرنمایی کندبه نظر می‌رسد یحیی گل‌محمدی برای از کار انداختن قلب تپنده العین برنامه ویژه‌ای داشته باشد. شاید حرکت سایه به سایه یک هافبک باتجربه مثل قاسم حدادی‌فر با عمر سبب شود این بازیکن طراح خیلی زود از کوره در برود.عبدالرحمن پیش از این نشان داده پس از ایجاد برخوردهای فیزیکی عملکردش به شدت نزول پیدا می‌کند.

بی‌شک اگر شاگردان گل‌محمدی موفق به کنترل عبدالرحمن شوند، دوگلاس برزیلی هم جز در ضربات ایستگاهی شانس زیادی برای هنرنمایی نخواهد داشت.حال باید دید روی صفحه شطرنج بازی امروز یحیی گل‌محمدی در چیدن مهره‌ها و خواندن دست حریف موفق خواهد بود یا زلاتکو دالیچ طوری عمل خواهد کرد که آب رفته به جوی العین بازگردد؟ و البته امید که مورد دوم عملی نگردد.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :