موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/75735 :کد

0

نصرالله: اسرائیل دشمن واقعی است

  چهارشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۵ — ۲۱:۱۷
تعداد بازدید : ۱۴۰   
 تحلیل ایران -نصرالله: اسرائیل دشمن واقعی است

دبیر کل حزب الله لبنان با اشاره به نبرد کنونی بین محور مقاومت و دشمنان آن در منطقه، تاکید کرد: محور مقاومت در این نبرد پیروز خواهد شد و هیچ گاه روی شکست را نخواهد دید.

دبیر کل حزب الله لبنان با اشاره به نبرد کنونی بین محور مقاومت و دشمنان آن در منطقه، تاکید کرد: محور مقاومت در این نبرد پیروز خواهد شد و هیچ گاه روی شکست را نخواهد دید و بار دیگر فلسطین به عنوان تنها محور درگیری خواهد بود.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از شبکه خبری المنار، سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان به مناسبت سالروز اخراج صهیونیست‌ها از جنوب لبنان سخنرانی کرد.

 

عید مقاومت بخشی از تاریخ، قدرت و آینده لبنان است

 

نصرالله در ابتدای سخنرانی خود با تبریک عید آزادسازی جنوب لبنان از اشغال صهیونیست‌ها، تاکید کرد: گرامی داشت عید مقاومت و آزادی، دلیلی بر این است که ما امتی زنده هستیم و این عید بخشی از تاریخ و قدرت و آینده ما است. از تمامی مردم لبنان می‌خواهیم که این عید را به منزله پیروزی خود تلقی و آن را به یک عید ملی فراگیر تبدیل کنند.

 

دبیر کل حزب الله لبنان در ادامه گفت: از کسانی که این عید را نادیده می‌گیرند، می‌خواهیم که تعصبات حزبی و خصومت‌های سیاسی را کنار بگذارند.

 

نصرالله با تاکید بر ضرورت انتقال معانی پیروزی بر صهیونیست‌ها به نسل جوان، گفت: ما باید برای تضمین حال و آینده خود، معانی این پیروز و این انقلاب ملی را به نسل جوان خود انتقال دهیم.

اسرائیل دشمن واقعی و بزرگترین تهدید است

 

دبیر کل حزب الله لبنان در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه اسرائیل دشمن همیشگی امت اسلامی است، گفت: باید به یاد داشته باشیم و تذکر بدهیم که اسرائیل دشمن واقعی و اصلی است. این دشمن به منابع، سرزمین و مقدسات ما طمع دارد. باید کارهای اسرائیل در فلسطین از آغاز این رژیم تا امروز به یاد داشته باشیم. اسرائیل بزرگترین تهدیدی است که در کمین ما نشسته و برخی‌ها تلاش دارند تا آن را به یک همپیمان تبدیل کنند.

 

نصرالله همچنین با اشاره با همراهی برخی از کشورهای عربی با اهداف رژیم صهیونیستی، گفت: در حالی که از دیرزمان شاهد خواری عرب‌ها بوده‌ایم، شاهد ایجاد جبهه‌های جدید به نفع اسرائیل و همراهی بین المللی با این رژیم هستیم. کسانی که به مقاومت اعتقادی ندارند حداقل از توطئه آشکار و پنهان علیه مقاومت دست بکشند.

 

محور مقاومت پیروز خواهد شد و فلسطین تنها محور درگیری خواهد بود

 

دبیر کل حزب الله لبنان در این بخش از سخنان خود با اشاره به نبرد کنونی بین محور مقاومت و دشمنان آن در منطقه، تاکید کرد: محور مقاومت در این نبرد پیروز خواهد شد و هیچ گاه روی شکست را نخواهد دید و باردیگر فلسطین به عنوان تنها محور درگیری خواهد بود.

 

انتخابات شهرداری قدرت ائتلاف حزب‌الله و جنبش امل را ثابت کرد

 

سید حسن نصرالله همچنین با اشاره به اوضاع داخلی لبنان تاکید کرد که معادله ارتش، ملت و مقاومت همچنان در لبنان و در منطقه در معرض حمله قرار دارد. جشن انتخاباتی که منطقه جنوب شاهد آن بود به فضل از جان گذشتگی‌های بزرگ مقاومت و فرزندان مقاومت انجام شد.

 

نتایج انتخابات شهرداری‌ها قدرت ائتلاف بین حزب الله و جنبش امل و سختی این ائتلاف را تایید کرد.

 

منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :