موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/75824 :کد

0

رونالدو قطعا در فینال لیگ‌ قهرمانان بازی می‌کند

  پنجشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۵ — ۰۸:۱۶
تعداد بازدید : ۲۱۹   
 تحلیل ایران -رونالدو قطعا در فینال لیگ‌ قهرمانان بازی می‌کند

بنا بر تشخیص پزشکان رئال‌مادرید، مصدومیت فوق‌ستاره این تیم جدی نیست.

 

 

 

بنا بر تشخیص پزشکان رئال‌مادرید، مصدومیت فوق‌ستاره این تیم جدی نیست.

 
 
 
 

به گزارش تحلیل ایران، برخورد کریستیانو رونالدو، فوق‌ستاره پرتغالی با کیکو کاسیا، دروازه‌بان ذخیره در تمرینات سه‌شنبه تیم رئال‌مادرید باعث خروج موقت ستاره خط حمله سفیدپوشان و ایجاد نگرانی درباره احتمال غیبت او در فینال شنبه شب لیگ قهرمانان شد اما به گفته پزشکان باشگاه هیچ مشکلی آقای گل فصل جاری لیگ‌قهرمانان را تهدید نمی‌کند.


 خبرگزاری تسنیم نوشت: پس از برخورد طرفین در تمرین، رونالدو مدت کوتاهی از زمین بیرون رفت اما به زودی بازگشت و بدون هیچ مشکلی تا پایان تمرینات در میدان حضور یافت. 


 به تشخیص پزشکان، او پس از این ضربه جزئی، مشکلی پیدا نکردو به همین دلیل در آخرین تمرین تیم در روز چهارشنبه قبل از عزیمت به شهر میلان ( محل برگزاری بازی نهایی لیگ‌قهرمانان بین رئال و اتلتیکومادرید) به طور کامل حضور یافت.


 رونالدو درباره اتفاق رخ داده در تمرین سه‌شنبه گفت: پس از برخورد کمی اخساس ناراحتی کردم. از زمین بیرون رفتم اما پس از مدتی کوتاهی دردم از بین رفت و پس از بازگشت به حالت عادی بی‌هیچ مشکلی به تمرینات برگشتم. در حال حاضر کوچک‌ترین درد و مشکلی ندارم.


 تنها غایبان تیم زیدان در فینال لیگ‌قهرمانان، دو مدافع به نام‌های رافائل واران و آلوارو آربلوا هستند.


 بازی نهایی لیگ‌قهرمانان اروپا ساعت 23 و 15 دقیقه شنبه شب به وقت تهران بین تیم‌های رئال و اتلتیکو در ورزشگاه سن‌سیروی شهر میلان انجام می‌شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :