موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حوادث

a/7589 :کد

0

آتش سوزی در یک انبار بزرگ مواد شیمیایی در جنوب تهران

  دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ — ۲۳:۵۰
تعداد بازدید : ۳۰۸   
 تحلیل ایران -آتش سوزی در یک انبار بزرگ مواد شیمیایی در جنوب تهران

سخنگو آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی در یک انبار بزرگ مواد شیمیایی در جنوب تهران خبر داد و گفت: در این حادثه خوشبختانه هیچ فردی دچار مسمویت نشده ولی خسارات مالی سنگینی وارد شده

 به گزارش تحلیل ایران سید جلال ملکی شامگاه دوشنبه : در ساعت 21 و 26دقیقه وقوع آتش سوزی در یک انبار بزرگ مواد شیمیایی واقع در شهرری اتوبان کریمی به سامانه 125 اعلام و ماموران 6 ایستگاه آتش نشانی به همراه تعدادی تانکر آب و خودروهای تنفسی به محل حادثه اعزام می شوند.
وی با بیان اینکه محل آتش سوزی در یک کارخانه مواد شیمیایی که دارای 10 تا 12 سوله بوده به وقوع پیوسته است، افزود: یکی از این سوله ها به وسعت یک هزار و 500 متر مربع که پر از ظروف گلسیرین یا مواد اولیه، به یکباره دچار حریق شده و آتش با وسعت زیاد این محل را در بر می گیرد .
ملکی ادامه داد: آتش نشانان از چند طرف عملیات اطفا حریق را آغاز کرده و خیلی زود توانستند این آتش را محار کنند .
وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر آتش تحت کنترل و هدایت آتش نشانان قرار دارد و دقایقی دیگر حریق در این انبار مواد شیمیای کاملا خاموش می شود.
ملکی درباره علت وقوع این حادثه نیز گفت: پس از ایمن سازی و لکه گیری، محل برای بررسی علت وقوع آتش سوزی در اختیار کارشناسان سازمان آتش نشانی قرار می گیرد .

 

ایرنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :