موضوعات ‌مرتبط: ورزشی والیبال

a/75964 :کد

0

والیبال ایران بدون مصدوم در انتخابی المپیک

  پنجشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۹:۱۸
تعداد بازدید : ۲۲۲   
 تحلیل ایران -والیبال ایران بدون مصدوم در انتخابی المپیک

پزشک تیم ملی والیبال ایران در آستانه مسابقات انتخابی المپیک گفت: با رفع مشکل قائمی و محمودی خوشبختانه هیچ مشکل و مصدومیتی نداریم.

پزشک تیم ملی والیبال ایران در آستانه مسابقات انتخابی المپیک گفت: با رفع مشکل قائمی و محمودی خوشبختانه هیچ مشکل و مصدومیتی نداریم.

 

به گزارش تحلیل ایران و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، سیامک افروزی درباره وضعیت و شرایط اردوی تیم ملی در ژاپن گفت: ما بعد از اردوی فرانسه متاسفانه دو مصدوم داشتیم. قائمی از ناحیه مچ پا و محمودی از ناحیه کمر آسیب دیده بودند که قائمی چند روز بعد و در ایران توانست تمرینات کامل را انجام دهد و محمودی هم بعد از بازی با چین به ما اضافه شد.

 

وی افزود: خوشبختانه در بازی با لهستان همه 16 نفر صحیح و سالم بودند و الان مشکلی از لحاظ مصدومیت نداریم.

 

پزشک تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: من به هر حال از لحاظ فنی والیبال نظری نمی‌دهم و سعی می‌کنم در امور فنی دخالت نکنم اما به عنوان یک آدم غیر فنی خوشبین هستم که بتوانیم به المپیک صعود کنیم و این رویای 52 ساله ای که همه دوستداران والیبال دارند را محقق کنیم. روحیه بازیکنان خیلی خوب است و امیدوارم همه عوامل و بازیکنان دست به دست هم بدهند تا والیبال موفق باشد.

 

افروزی با قدردانی از حمایت‌های مردم یادآور شد: از مردم می‌خواهم که برای تیم انرژی مثبت بفرستند و برای بازیکنان دعا کنند. بدانند بازیکنان آنچه در توان دارند ارائه می‌دهند و حتی فراتر از توان خود تلاش می‌کنند. به عنوان کسی که بحث درمان بازیکنان را دنبال می‌کند، شاهد هستم که آنها با درد زیاد تلاش می‌کنند تا به بازی برسند و مردم را خوشحال کنند. اینکه می گویند هدف خوشحالی مردم است، حرفی کلیشه‌ای نیست.

 

منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :