موضوعات ‌مرتبط: ورزشی ورزشی

a/76060 :کد

0

در حال حاضر پیش‌بینی نتیجه کاروان المپیک ایران زود است

  جمعه ۰۷ خرداد ۱۳۹۵ — ۰۹:۰۲
تعداد بازدید : ۱۸۰   
 تحلیل ایران -در حال حاضر پیش‌بینی نتیجه کاروان المپیک ایران زود است

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: در حال حاضر برای پیش‌بینی نتیجه کاروان ایران زود است و باید منتظر بمانیم تا ترکیب نهایی کاروان کشورمان برای المپیک ریو مشخص شود.

 

 

 

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: در حال حاضر برای پیش‌بینی نتیجه کاروان ایران زود است و باید منتظر بمانیم تا ترکیب نهایی کاروان کشورمان برای المپیک ریو مشخص شود.به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرنگار میزان، کیومرث هاشمی  با اشاره به اینکه کاروان ایران در المپیک ریو با پرچم امام رضا(ع) حاضر خواهد شد اظهار داشت: با توجه به این که نام کاروان کشورمان به نام مقدس «امام رضا(ع)» مزین شده است امیدواریم این امام بزرگوار یار و یاور ورزشکاران ما در المپیک ریو باشد.

وی درپاسخ به این سوال که آیا مشکلات مالی فدراسیون‌های المپیکی رفع شد، تصریح کرد: ما تمام تلاش‌مان را برای تخصیص بودجه انجام می‌دهیم. انشاءالله بتوانیم در این زمینه موفق باشیم. اما به زودی خبرهای خوبی پیرامون این مسئله خواهید شنید.

رئیس کمیته ملی المپیک درباره پیش‌بینی‌اش از نتایج ورزشکاران کشورمان در المپیک ریو گفت: در حال حاضر برای پیش‌بینی نتیجه کاروان ایران زود است و باید منتظر بمانیم تا ترکیب نهایی کاروان کشورمان در المپیک ریو مشخص شود و آن زمان می‌توان یک پیش‌بینی منطقی نسبت‌ به داشته‌هایمان داشته باشیم.

وی در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: ورزش کشورمان در مرحله حساسی قرار دارد و امیدوارم بودجه درخواستی ما هر چه زودتر واریز شود تا بتوانیم این مبالغ را به فدراسیون‌های المپیکی پرداخت کنیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :