موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/76118 :کد

0

ابراز نگرانی کشورهای دیگر از ریاست‌جمهوری من خیلی هم خوب است

  جمعه ۰۷ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۴:۳۷
تعداد بازدید : ۲۰۲   
 تحلیل ایران -ابراز نگرانی کشورهای دیگر از ریاست‌جمهوری من خیلی هم خوب است

نامزد حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا ابراز نگرانی رهبران کشورهای دیگر از حضور وی را موضوع بسیار خوبی دانست.نامزد حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا ابراز نگرانی رهبران کشورهای دیگر از حضور وی را موضوع بسیار خوبی دانست.


به گزارش تحلیل ایران، دونالد ترامپ، نامزد حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا گفت اینکه رهبران برخی کشورها در قبال حضور من ابراز نگرانی می کنند نه تنها بد نیست بلکه خوب هم هست.


ترامپ که پس از کسب آرای لازم برای کاندیداتوری حزب جمهوریخواه در ایالت داکوتای شمالی سخنرانی می کرد گفت: بخش اعظمی از جهان و بسیاری از کشور ها از کشور ما سواستفاده کرده اند و هر چند ما می خواهیم با این کشورها روابط خوبی داشته باشیم اما اگر آنها از حضور من ابراز نگرانی می کنند این چیز خوبی است و اصلا بد نیست .

وی در واکنش به اظهارات باراک اوباما که گفته بود بسیاری از رهبران جهان از حضور دونالد ترامپ نگران شده اند گفت: عملکرد رئیس جمهور وحشتناک بوده است و همه این را می دانند که وی رئیس جمهوری است که به بسیاری از کشورها اجازه داده تا از ما کاملا به نفع خود بهره برداری کنند.


ترامپ با اشاره به اینکه این غیر معمول است که رئیس جمهور در اغلب کنفرانس های خبری خود درباره وی سخن می گوید ، گفت: من می خواهم بگویم که اوباما مردی است که نباید حقیقتا مشکلاتی را  که خود به وجود آورده بیان کند و ما خواهیم دید که وی به زودی به این رویه پایان خواهد داد. ترامپ گفت: در زمان اوباما کشور دچار تفرقه شده و ما با مشکلات بسیار بزرگی مواجه هستیم و من قصد دارم این مشکلات را حل کند.


منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :