موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فرهنگی

a/76120 :کد

0

تولید سریال جاسوسی «برخورد»/ ماجراهایی که در عراق می‌گذرد

  جمعه ۰۷ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۴:۴۶
تعداد بازدید : ۱۹۴   
 تحلیل ایران -تولید سریال جاسوسی «برخورد»/ ماجراهایی که در عراق می‌گذرد

مهدی حمزه نویسنده سریال «برخورد» تولید این سریال اکشن-جاسوسی را در شرایط جدید منطقه موثر دانست.مهدی حمزه نویسنده سریال «برخورد» تولید این سریال اکشن-جاسوسی را در شرایط جدید منطقه موثر دانست.


به گزارش تحلیل ایران، «مهدی حمزه» در گفت‌وگو با فارس گفت: در ابتدای تصویب طرح این سریال در معاونت برون مرزی سازمان صداوسیما هنوز شرایط منطقه به شکل امروز ناارام نبود و از گروه ترویستی داعش خبری نبود اما فعالیت گروه‌های تکفیری اغاز شده بود. بخش عمده ای از داستان در عراق می گذرد و شاید 20 درصد از کار به ایران معطوف است و فکر میکنم فیلمنامه «برخورد» با یک بروز رسانی در شرایط مناسب منطقه آماده تولید خواهد شد.


این نویسنده همچنین ادامه داد: البته این امکان وجود دارد که با استفاده از تجهیزات و امکاناتی مثل پرده سبز بخش های داخلی و خارجی متن را در ایران ضبط کرد. اما این اتفاق هزینه بر است.


این سریال اکشن جاسوسی خلاصه داستان زیر را دربر می گیرد: 

طاها افسر سابق پلیس عراق است که برای استقبال از دختر و دامادش به فرودگاه بغداد رفته که تروریست ها به فرماندهی فاروق به فرودگاه حمله می کنند و با از کار انداختن دستگاه های ناوبری برج مراقبت، خطر بزرگی هواپیماهایی را که آماده فرود در فرودگاه بغدادند تهدید می کند. طاها که ناخواسته درگیر این ماجرا شده برای حفظ جان مردم، وارد عمل می شود و... 


خط اصلی قصه «برخورد» درباره یک ماجرای اکشن-جاسوسی است که در عراق اتفاق می افتد. تروریست هایی که با حمایت کشورهای منطقه در عراق آشوب به پا می کنند و به منافعی هم می رسند و ایران را به عنوان متهم و مسبب ناآرامی ها در عراق جا می زنند.


فیلم نامه سریال «برخورد» به قلم مهدی حمزه در 20 قسمت 45 دقیقه ای در مرکز گسترش فیلم نامه نویسی رسانه ملی نوشته شده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :