موضوعات ‌مرتبط: ورزشی هندبال

a/76212 :کد

0

تیم هندبال جوانان ایران برابر اوکراین پیروز شد

  شنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۵ — ۰۲:۴۸
تعداد بازدید : ۱۷۶   
 تحلیل ایران -تیم هندبال جوانان ایران برابر اوکراین پیروز شد

تیم هندبال جوانان ایران در اولین دیدار خود در تورنمنت چهارجانبه لهستان باز هم برابر تیم جوانان اوکراین به برتری رسید.

 

تیم هندبال جوانان ایران در اولین دیدار خود در تورنمنت چهارجانبه لهستان باز هم برابر تیم جوانان اوکراین به برتری رسید.

 

به گزارش تحلیل ایران ، تیم هندبال جوانان ایران در اولین دیدار خود در تورنمنت بین المللی چهارجانبه لهستان به مصاف تیم اوکراین رفت و توانست این تیم را همچون رقابتهای تدارکاتی کی یف از پیش رو بردارد. تیم ایران در رقابتهای تدارکاتی اوکراین دو بار برابر تیم جوانان این کشور به برتری رسید. 


در این دیدار ملی پوشان جوان ایران نیمه اول را با نتیجه ۱۷ بر ۱۰ به سود خود به پایان بردند و در نهایت بازی را با نتیجه ۳۱ بر ۲۵ پیروز شدند. تیم جوانان ایران فردا در ادامه این تورنمنت بین المللی به مصاف تیم لهستان خواهد رفت. تیم های جوانان کشورهای اروپایی این روزها خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی جوانان اروپا و انتخابی رقابتهای قهرمانی جهان در مردادماه سال جاری اماده می کنند. 


تیم هندبال جوانان ایران هم پس از یک اردوی یک هفته ای در اوکراین از ۳۱ اردیبهشت ماه کی یف را به مقصد لهستان ترک کرد تا در یک اردوی ده روزه و یک تورنمنت بین المللی چهارجانبه شرکت کند. تیم هندبال جوانان مردادماه سال جاری در مسابقات قهرمانی هندبال جوانان آسیا و انتخابی رقابتهای جهانی در اردن شرکت می کند. تیم ایران در گروه اول با تیم های اردن و ازبکستان هم گروه است. 

 

منبع:مهر

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :