موضوعات ‌مرتبط: ورزشی والیبال

a/76230 :کد

0

پیروزی ایران در ست نخست مقابل استرالیا

  شنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۵ — ۰۶:۳۱
تعداد بازدید : ۲۰۲   
 تحلیل ایران -پیروزی ایران در ست نخست مقابل استرالیا

شاگردان لوزانو موفق شدند ست اول دیدار با تیم ملی والیبال استرالیا را با پیروزی پشت سر بگذارند.

 

 

شاگردان لوزانو موفق شدند ست اول دیدار با تیم ملی والیبال استرالیا را با پیروزی پشت سر بگذارند.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، تیم‌های ملی والیبال ایران و استرالیا برگزار کننده نخستین دیدار رقابت‌های انتخابی المپیک ریو بودند. دیداری که از ساعت 5 و 30 به وقت ایران آغاز شد.رائول لوزانو برای آغاز این دیدار سعید معروف،عادل غلامی، محمد موسوی،مجتبی میرزاجانپور، میلاد عبادی‌پور، امیر غفور و فرهاد ظریف را به میدان فرستاد. در آن طرف میدان هم روبرتو سانتیلی از ترکیب آیدان زینگل ، ناتان روبرتس، نهیما موته، ساموئل والکر، گریگوری ساکوچف، پاول کارول و لوک پری برای شروع این مسابقه استفاده کرد.

ست اول : 25 بر 19 به سود ایران

تیم ملی والیبال ایران هر چند در ابتدای این ست چند امتیاز را از دست داد اما از امتیاز سوم به بعد شاگردان لوزانو موفق شدند بازی را پایاپای ادامه بدهند. پس از امتیاز ششم این بازیکنان ایران بودند که روی چند دفاع عالی توانستند اختلاف امتیاز خوبی با حریف خود ایجاد کنند.

باشگاه خبرنگاران نوشت: هر چند استرالیایی‌ها با استفاده از برخی اشتباهات بازیکنان ایران در دریافت بازی را به تساوی کشاندند، اما این تیم ایران بود که در دومین وقت استراحت با برتری میدان را ترک کرد. پس از وقت استراحت دوم ایران با استفاده از حملات سرعتی چند امتیاز پیاپی کسب کرد و 19 بر 15 از حریف خود پیش افتاد.

پس از کسب نوزدهمین امتیاز از سوی شاگردان لوزانو ، سانتیلی تقاضای وقت استراحت کرد تا جلوی کسب امتیاز ایران را بگیرد. با این حال هماهنگی بالای یاران ایران همچنان برتری را برای ایران حفظ کرد و در نهایت این تیم ایران بود که ست نخست را با نتیجه 25 بر 19 به سود خود تمام کرد.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :