موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس خبرگان

a/76268 :کد

0

خبرگان با انتخاب آیت‌الله جنتی،‌ امانت را به اهلش سپردند

  شنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۰:۳۵
تعداد بازدید : ۲۳۲   
 تحلیل ایران -خبرگان با انتخاب آیت‌الله جنتی،‌ امانت را به اهلش سپردند

ولایتمداری و ولایت­‌پذیری شاخص و ویژگی بارز هندسه فکری آیت الله جنتی است. انتخاب وی بر مسند مجلس خبرگان از سوی خبرگان و امینان نظام اسلامی، مصداق «امانت را به اهلش سپردن» است.

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه خوارزمی گفت: ولایتمداری و ولایت­‌پذیری شاخص و ویژگی بارز هندسه فکری آیت الله جنتی است. انتخاب وی بر مسند مجلس خبرگان از سوی خبرگان و امینان نظام اسلامی، مصداق «امانت را به اهلش سپردن» است.
 

 

به گزارش تحلیل ایران، عابد گل‌کرمی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه خوارزمی در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: امروز شاهدیم که پس از 37 سال از عمر با برکت نظام جمهوری اسلامی ایران، مهمترین و راهبردی­‌ترین دستاورد این نظام الهی، حاکم بودن مردم بر سرنوشت خود و در راس امور ­بودن آنها در عمل و نظر است و این امر باعث شده است جمهوری اسلامی الگویی برای ملت­‌های آزاده و مسلمان دنیا و تهدیدی فرهنگی و سیاسی برای نظام سلطه باشد.

وی ادامه داد: از این­‌رو، نظام سلطه با درک این موضوع، تنها راه ساقط کردن نظام اسلامی را، جدایی مردم از نظام و نفوذ در همه مصادر و عرصه­‌های حقیقی و حقوقی که تقویت­‌کننده مسئولیت مکتبی انقلاب اسلامی دانسته است. به همین خاطر از تمامی ابزارهای تبلیغاتی، رسانه‌­ای، اقتصادی و سیاسی و امنیتی خود بهره برده تا هر کدام به عنوان قطعات مشخصی از پازلی هماهنگ چیده شوند تا راهبرد اصلی آنها که همانا تضعیف و ساقط کردن نظام است، محقق شود.

این فعال دانشجویی با بیان اینکه نمود این اقدامات دشمن، در ایام انتخابات مشهودتر است، گفت: دشمن در این ایام همواره سعی داشته است که ضمن ممانعت از حضور حداکثری مردم، انتخابات در ایران را مخدوش جلوه داده و روزنه­‌ای برای نفوذ و فتنه علیه این نظام الهی پیدا کند. تشویق مردم به انتخاب و حضور افرادی خودباخته، وابسته و یا ضعیف­‌النفس یا به تعبیری دیگر ساده‌­لوح و خائن از مصادیق و شگرد جریان نفوذ و رخنه در سد انقلاب از سوی دشمن است.

گل‌کرمی افزود: کم نبوده‌­اند خائنان و ساده‌­لوحانی که در کسوت منتخب و امین مردم، ستون­‌ پنجم دشمن و روزنه نفوذ در حاکمیت و بدنه نظام بوده­‌اند. در انتخابات هفتم اسفند 94 که سرنوشت دو مجلس مهم خبرگان و شورای اسلامی رقم خورد، دشمن نیز ضمن حفظ راهبرد اصلی خود، تغییر محسوسی در تاکتیک خود داشت و آن توصیه مردم به انتخاب اشخاص و جریان­‌هایی مشخص بود که جای بسی تامل داشت.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه خوارزمی در همین خصوص گفت: تأکید و متمرکز شدن دشمن بر مجلس خبرگان و عدم رای‌دادن به برخی اشخاص برجسته و انقلابی که در طول حیات با برکت خویش همواره به‌­عنوان چشم بینای انقلاب به بصیرت­‌افزایی و تقوای سیاسی شهره­ بوده‌­اند، بخشی از این تاکتیک است.

وی با تأکید بر اینکه نتایج انتخابات دشمن را به اشتباهی محاسباتی انداخت، گفت: دشمن این بار به مجلس خبرگان امید ویژه­‌ای داشت. به خیال خود مهم­ترین خبرگانی که دارای بصیرت سیاسی و انقلابی بالایی هستند حذف شده و می­‌تواند عرصه­‌ای برای نفوذ پیدا کند و این مجلس را از انقلابی ماندن و مسئولیت مکتبی خویش بازدارد. اما زهی خیال باطل؛ بزرگ‌ترین اشتباه دشمن عدم شناخت دقیق ملت ایران و روشن‌­بینان آن یعنی روحانیت است.

این فعال دانشجویی تأکید کرد:  مردم انقلابی ایران در هر شرایطی منافع کلان نظام و کشور را در نظر می‌گیرند و علی­رغم برخی نارضایتی­‌های اقتصادی و گاها اجتماعی، همواره پشتیبان نظام و رهبری بوده و همواره به دعوت رهبری لبیک گفته اند. این فضاسازی­‌های دشمن برای مجلس خبرگان بر حساسیت آن در این دوره افزود و به همین خاطر انتخاب رئیس آن دقت و هوشمندی بالایی را می­‌طلبید که از یک سو بتواند پاسخی روشن و محکم به­ دشمنان باشد و از سوی دیگر انقلابی بودن و انقلابی ماندن خبرگان به تعبیر رهبر معظم و فرزانه انقلاب و نیز جلوگیری از شکل­‌گیری جریان تساهل و تسامح در مصدر این مولود انقلاب بود.

گل‌کرمی در ادامه سخنان خود گفت: تصمیم بزرگ و تاریخی خبرگان در انتخاب انقلابی­‌ترین فرد حاضر در خبرگان به ریاست این مجلس که دشمن تمام تلاش خود را به کار بست تا ایشان به خبرگان راه نیابد، سیلی محکمی به شیاطین خدعه­‌گر و نفاق افکن خارجی و جریان تساهل و تسامح داخلی بود.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه خوارزمی تأکید کرد: آیت‌الله جنتی تیر ترکش انقلاب بر سینه دشمنان این نظام الهی است چرا که وی در طول عمر با برکت خود چه پیش از انقلاب اسلامی و چه پس از انقلاب اسلامی در سنگرهای مختلف همواره حامی انقلاب اسلامی بوده و در پاسداری از اصول انقلاب و اسلام ذره‌­ای عدول نکرده است. ایشان همواره با شجاعت تمام از به انحراف کشیده‌ ­شدن انقلاب چه در مقام حقوقی و چه در کسوت حقیقی و طلبگی خود، جلوگیری کرده است.

وی در پایان گفت: ولایتمداری و ولایت­‌پذیری شاخص و ویژگی بارز هندسه فکری آیت الله جنتی است. به­ همین خاطر، انتخاب وی بر مسند مجلس خبرگان از سوی خبرگان و امینان نظام اسلامی، مصداق «امانت را به اهلش سپردن» است. از این باب بایستی به این خبرگان روشن­‌بین تبریک گفت که با عمل به وظیفه تاریخی خود، دشمن را مأیوس و دلسوزان نظام و مردم انقلابی را شاد کردند.
 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :