موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس شورای اسلامی

a/76383 :کد

0

در جلسه فراکسیون ولایت ۹۰ درصد ازمستقلین حضور یافتند

  شنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۸:۰۰
تعداد بازدید : ۲۰۱   
 تحلیل ایران -در جلسه فراکسیون ولایت ۹۰ درصد ازمستقلین حضور یافتند

حسین مقصودی از حمایت مستقلین مجلس دهم از ریاست لاریجانی خبرداد و گفت که در جلسه روز گذشته فراکسیون ولایت بیش از ۹۰ درصد مستقلین حضور داشتند.

حسین مقصودی از حمایت مستقلین مجلس دهم از ریاست لاریجانی خبرداد و گفت که در جلسه روز گذشته فراکسیون ولایت بیش از ۹۰ درصد مستقلین حضور داشتند.


به گزارش تحلیل ایران، حسین مقصودی نماینده مستقل مجلس دهم، با بیان اینکه 90درصد نمایندگان مستقل راه یافته به پارلمان دهم روز گذشته در جلسه فراکسیون ولایت حضور پیدا کردند، اظهار کرد: به دلیل اینکه زمان کافی برای تشکیل فراکسیون مستقل در پارلمان دهم وجود نداشت این طیف از وکلای ملت تصمیم‌گرفتن تا تشکیل این فراکسیون، با فراکسیون ولایت همکاری داشته باشند.

وی با بیان اینکه در جلسات نمایندگان مستقل مجلس دهم که پیش از این برگزار می‌شد،  75 منتخب حضور پیدا می‌کردند، افزود: در آینده نزدیک درباره تشکیل فراکسیون مستقلین مجلس، تصمیم‌گیری خواهد شد.

منتخب مردم سبزوار در مجلس دهم، تصریح کرد: وکلای ملت که به صورت مستقل به پارلمان دهم راه یافتند به این جمع‌بندی رسیدند که از لاریجانی در انتخاب رئیس مجلس حمایت کنند.

 مقصودی با بیان اینکه مستقلین در پارلمان نقش «شاقول» و تنظیم کننده را دارند، خاطرنشان کرد: منتخبان مستقل عصر امروز  در جلسه  فرآیند انتخاب کاندیدای اعضا هیئت رئیسه مجلس دهم که فراکسیون ولایت خواهد داشت، شرکت می‌کنند.

وی بیان کرد: در جلسه‌ ساعت 18  فراکسیون ولایت، مستقلین حضور دارند و در فرایند انتخاب کاندیدای هیئت رئیسه مجلس حضور پیدا می‌کنند.
 
منبع: تسنیم
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :