موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/76400 :کد

0

ممنوعیت های جدید برای نظامیان آمریکایی در ژاپن

  شنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۵ — ۲۰:۵۱
تعداد بازدید : ۱۴۳   
 تحلیل ایران -ممنوعیت های جدید برای نظامیان آمریکایی در ژاپن

فرماندهی نظامیان آمریکا در ژاپن، نظامیان مستقر این کشور در اوکیناوا را از مصرف الکل و شرکت در جشن ها یا مهمانی های بیرون از پایگاه های نظامی خود منع کرد.

فرماندهی نظامیان آمریکا در ژاپن، نظامیان مستقر این کشور در اوکیناوا را از مصرف الکل و شرکت در جشن ها یا مهمانی های بیرون از پایگاه های نظامی خود منع کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از راشا تودی، فرماندهی نظامیان آمریکایی در شهر اوکیناوای ژاپن به عنوان خانه ۶۲% از نظامیان آمریکایی مستقر در ژاپن، از اعمال محدودیت بر سربازان آمریکایی مستقر در پایگاه های نظامی خود در این شهر خبر داد.

 

به گفته فرماندهی نیروهای نظامی آمریکایی در اوکیناوا، سربازان این بخش از ارتش آمریکا از مصرف الکل و همچنین انجام آتش بازی منع می شوند. این مطلب را «ژنرال نیکلسون» فرمانده نیروهای نظامی آمریکا در اوکیناوای ژاپن اعلام کرد.

 

این تصمیم ارتش آمریکا پس از آن اتخاذ می شود که یک نظامی ۳۲ ساله آمریکایی اقدام به کشتن یک زن جوان ژاپنی بیست ساله کرده بود.

 

«نیکلسون» گفت: ما نباید اقدام به آتش بازی کینم. ما نباید مهمانی های بزرگ برپا کنیم، در حالیکه مردم اوکیناوا در عزا به سر می برند. ما معتقدیم بخشی از جامعه اوکیناوا هستیم. پس ما هم باید عزا دار باشیم.

 

به گفته ارتش آمریکا، این تصمیم یک تنبیه نبوده، بلکه ادای احترام به مردم اوکیناوا است.

 

وی همچنین با قرائت قانون جدید گفت: کلیه سربازان آمریکایی از مصرف نوشیدنی های الکلی در خارج از پایگاه نظامی منع شده و همچنین حق شرکت در هیچ مهمانی یا جشن در خارج از پایگاهشان را نخواهند داشت.

 

گفتنی است، مرگ زن بیست ساله در این جزیره ژاپنی، اعتراضات گسترده مردم ژاپن به خصوص نخست وزیر این کشور را در پی داشت.

 

منبع:مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :