موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/76836 :کد

0

رمزگشایی از افشاگری مظلومی

  ﺳﻪشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ — ۰۱:۰۵
تعداد بازدید : ۲۶۵   
 تحلیل ایران -رمزگشایی از افشاگری مظلومی

سرمربی تیم فوتبال استقلال از خیانت بعضی از اعضای استقلال علیه وی بعد از باخت به پرسپولیس افشاگری کرد و به صورت تلویحی اشاره‌ای به اسامی افرادی داشت که به فرهاد مجیدی التماس کردند سرمربی شود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال از خیانت بعضی از اعضای استقلال علیه وی بعد از باخت به پرسپولیس افشاگری کرد و به صورت تلویحی اشاره‌ای به اسامی افرادی داشت که به فرهاد مجیدی التماس کردند سرمربی شود.

 

به گزارش تحلیل ایران ، باخت استقلال به ذوب آهن در فینال جام حذفی فشارها روی استقلال و کنار رفتن پرویز مظلومی را بیشتر کرده است. با این حال مظلومی با حضور در برنامه نود به مشکلاتش در تیم استقلال و مسائلی که مانع نتیجه گیری‌اش شد، اشاره کرد. مظلومی در میانه صحبتهایش تاکید کرد که در باشگاه استقلال تنها بوده است.


مظلومی همچنین از خیانت اعضای تیم و باشگاه علیه خودش بعد از باخت به پرسپولیس در لیگ برتر افشاگری کرد و بدون آنکه اسمی مطرح کند، در برنامه نود گفت: یکی از مسئولان باشگاه به همراه یکی از بازیکنان بعد از باخت استقلال مقابل پرسپولیس به خانه فرهاد مجیدی رفتند و تا صبح به او التماس کردند تا سرمربی استقلال شود!


مظلومی افزود: آنها نمی دانند که مجیدی مثل پسر من است و در حق من نامردی نمی کند. آنها حتی با دراگان اسکوچیچ هم مذاکره کرده بودند.


وی درباره اینکه منظورش از بازیکنی که با مجیدی مذاکره کرده است کیست؟ گفت: یک بازیکن بزرگ که نمی خواهم اسمش را ببرم.


به نظر می‌رسد منظور مظلومی از بازیکن بزرگ، مهدی رحمتی یا یکی دیگر از بازیکنان آّبی پوش است که این فصل در نقشی فراتر از بازیکن در استقلال ظاهر شدند و همواره گمانه زنی‌ها از تاثیر آنها در تصمیمات بزرگ حکایت داشته است.


فردوسی پور از مظلومی پرسید که آیا منظورش از مسئول باشگاه م.ب است؟ که مظلومی بدون آنکه آنرا تکذیب کند، از مجری نود خواست دیگر به این موضوع نپردازد. م.ب هم یکی از مسئولان باشگاه استقلال است که رابطه خوبی با رحمتی و مجیدی دارد و گفته می شود در جذب بازیکنان و انتخاب سرمربی نقش پررنگی دارد.منبع: خبرگزاری مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :