موضوعات ‌مرتبط: سیاسی امور زنان

a/7684 :کد

0

حضور فعال زنان در برنامه های اقتصاد مقاومتی

  ﺳﻪشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ — ۱۸:۳۱
تعداد بازدید : ۳۱۷   
 تحلیل ایران -حضور فعال زنان در برنامه های اقتصاد مقاومتی

مشاور وزیر نیرو در امور زنان و خانواده گفت: حضور فعال زنان در برنامه های اقتصاد مقاومتی و اصلاح الگوی مدیریت مصرف را نمی توان نادیده گرفت.

مشاور وزیر نیرو در امور زنان و خانواده گفت: حضور فعال زنان در برنامه های اقتصاد مقاومتی و اصلاح الگوی مدیریت مصرف را نمی توان نادیده گرفت.

 به گزارش  تحلیل ایران از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، فاطمه قیومی عصر سه شنبه در پانزدهمین گردهمایی امور زنان و خانواده صنعت آب و برق در ساختمان ستادی وزارت نیرو، با بیان اینکه نقش زنان در اقتصاد مقاومتی را نمی توان نادیده گرفت، افزود: بانوان در ارتقای جامعه نیز نقش مهمی را ایفا کرده و می کنند.

وی با اشاره به سیاست های اقتصاد مقاومتی، به نقش زنان در جامعه اشاره و تصریح کرد: در مقوله مدیریت و اصلاح الگوی مصرف و نگاهی که برای جامعه از طریق خانواده و زنان ایجاد می شود، تاثیرگذاری مثبت زنان انکار ناپذیر است.
قیومی اهم فعالیت های حوزه زنان و خانواده را به دو بخش برون سازمانی و درون سازمانی تقسیم و بیان کرد: در فعالیت های برون سازمانی با وزارتخانه های مرتبط و معاونت امور زنان، نیاز به همکاری های بیشتر محسوس است.
وی ادامه داد: فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی و قوانینی که به حوزه زنان و خانواده وارد می شود، می تواند وضعیت مناسبی را برای حضور بهتر بانوان در جامعه رقم بزند.
مشاور وزیر نیرو در امور زنان و خانواده، فعالیت های درون سازمانی را با مباحثی همچون مدیریت مصرف و همسوسازی زنان در جامعه آمیخته دانست و افزود: ارتقای بانوان در زمینه های متعدد و توجه به حضور مفید آنان، از جمله مواردی است که باید به آن توجه شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :