موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی مدافعان حرم

a/76850 :کد

0

داریوش ارجمند: مادران شهدای حرم مرا دگرگون کردند

  ﺳﻪشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ — ۰۲:۳۶
تعداد بازدید : ۲۰۶   
 تحلیل ایران -داریوش ارجمند: مادران شهدای حرم مرا دگرگون کردند

- بازیگر فیلم ناخدا خورشید در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم مدافعان حرم گفت: سخنان مادران شهید در این مراسم مرا دگر گون کرد.

بازیگر فیلم ناخدا خورشید در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم مدافعان حرم گفت: سخنان مادران شهید در این مراسم مرا دگر گون کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران ، پس از سخنان دو مادر شهید در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم مدافعان حرم و صحبت آنان از فرزندانشان داریوش ارجمند با حضور روی سن با اشاره به دنیای پر شر و شور غرب، برخی بخش های شرق و تعدادی از ممالکت اسلامی اظهار کرد: امروز در دنیا برای 100 دلار آدم می کشند و یا با دریافت 100 دلار دست به آدم کشی می زنند در حالی که فرهنگ سرزمین من فرهنگی جدا و ممتاز در دنیا است و این امر ما را از دنیا جدا می کند.


بازیگر فیلم پایان نامه یادآور شد: ما پیشتر فرم گرا نبودیم اما امروز از فرم گرا نمایی رنج می بریم و فرم ها بر محتوای زندگی ما در حال غلبه کردن است.


ارجمند ادامه داد: این حرم، حرم مستی، شرف، ایمان، سرزمین و خاک ما است و حضرت زینب (س) بزرگترین بانوی دینی دنیا است که آن جمله ماندگار را پس از واقعه کربلا بیان کرد: 'ما رایت الا جمیلا'.


وی عنوان کرد: خوشحالم امروز جوانانی را داریم که از فرم ظاهری به محتوا رسیدند و امیدوارم جامعه ما به سمت این محتوا برود.


بازیگر سریال ستایش با بیان این که با سخنان مادران شهید مدافع حرم حمام روح گرفتم، گفت: چندی پیش در شمال بودم و پوستر چهره دو شهید حرم در جایی نصب شده بود و مردان و زنان آن پوستر را زیارت می کردند.


در ادامه این بخش، علی فروتن یکی از اعضای گروه فیتیله گفت: امیدوارم خداوند از کسانی که پشت سر مدافعان حرم حرف می زنند بگذرد. آنان برای حفظ آبروی ما رفتند و من بر دست کودکان آنان بوسه می زنم و امیدوارم مردم قدر حضور این عزیزان را بدانند چراکه فرزندان شهدای مدافع حرم منتظرترین آدم ها هستند.منبع: خبرگزاری ایرنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :