موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی راه و شهر سازی

a/76990 :کد

0

رونمایی ازنخستین فروند هواپیمای فلایت چک ایران

  ﺳﻪشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۵:۲۹
تعداد بازدید : ۱۷۳   
 تحلیل ایران -رونمایی ازنخستین فروند هواپیمای فلایت چک ایران

از اولین فروند هواپیمای فلایت چک ایران با حضور وزیر راه و شهرسازی و مقامات ارشد حوزه هوانوردی کشور امروز در فرودگاه بین‌المللی مهرآباد تهران برگزار شد.

از اولین فروند هواپیمای فلایت چک ایران با حضور وزیر راه و شهرسازی و مقامات ارشد حوزه هوانوردی کشور امروز در فرودگاه بین‌المللی مهرآباد تهران برگزار شد.


به گزارش تحلیل ایران ، مراسم رونمایی از اولین فروند هواپیمای فلایت چک کشور امروز سه شنبه 11خرداد با حضور عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در فرودگاه مهرآباد تهران برگزار شد.


با توجه به گستردگی شبکه راه‌ها و صنعت هوانوردی در کشور بهره‌برداری کامل از این مسیرها تنها با طراحی دقیق و نصب و استفاده از انواع سامانه‌های هوانوردی در طول مسیرها و فرودگاه‌ها محقق می‌شود.


براساس قوانین سازمان هواپیمایی کشور این کار از طریق بررسی‌های دقیق دوره ای، مرتب و مشخص در چارچوب استانداردهای جهانی و استفاده ار هواپیمای فلایت چک ممکن است. از این رو ناوگان فلایت چک برای تمام کشورها ناوگانی کاملا استراتژیک محسوب می‌شود.


به دنبال سانحه ناگوار هواپیمایی کشوری در سال 92 و سقوط یک فروند هواپیمای فلایت‌چک در جنوب کشور وزیر راه و شهرسازی بخش تصدی وارسی پرواز از سازمان هواپیمایی کشوری را به شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران منتقل کرد که بلافاصله پس از این اقدام عملیات انتخاب ناوگان جدید و انتقال هواپیمای فلایت چک در کشور آغاز شد.


در ادامه مراسم امروز همچنین مجوز عملیات بررسی پروازی از سوی وزیر راه و شهرسازی به  مدیرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران اعطا شد.

 منبع: خبرگزاری تسنیم
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :