موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب

a/77134 :کد

0

تعامل منتخبان اصولگرا در مجلس دهم

  چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ — ۰۹:۵۴
تعداد بازدید : ۱۸۱   
 تحلیل ایران -تعامل منتخبان اصولگرا در مجلس دهم

منتخب اصولگرایان در مجلس دهم با بیان اینکه طیف اصولگرا مشکلی با تعامل نداشته و ندارد گفت: خواسته اصلاح طلبان واگذاری مجلس به آنها بود.

منتخب اصولگرایان در مجلس دهم با بیان اینکه طیف اصولگرا مشکلی با تعامل نداشته و ندارد گفت: خواسته اصلاح طلبان واگذاری مجلس به آنها بود.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، محسن کوهکن منتخب مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، درباره چگونگی تعامل منتخبان مجلس در انتخاب رئیس و هیئت رئیسه مجلس دهم گفت: تعامل تعریف دارد و معنی آن این نیست که من در مسئولیت خود شما را شریک قرار بدهم. در تعامل باید اینگونه فکرکرد که اگر ظرفیتهای در من وجود ندارد و از جناح مقابل کسی می‌‌تواند این ظرفیت‌ها را پرکند و در آن جایگاه خدمات خوبی را عرضه کند این زمینه را برای او فراهم آوریم.

وی در همین زمینه اضافه کرد: اگر عده ای مدعی تعامل هستند باید براساس ساز و کارهای تعریف شده اقدام کنند و نه اینکه بیایند و بگویند که با تعامل، شما کل مجلس را به ما واگذار کنید.اصولگرایان با تعامل مشکلی نداشته و ندارند .

فعال سیاسی اصولگرایان با اشاره به خط مشی مجلس دهم مبنی بر حفظ منافع ملی اظهار کرد: برداشتی که از منتخبین این دوره می‌شود این است که کاندیداها به هیچ عنوان روی منافع ملی، مشروح و توافقاتی که قبلاً در ارتباط با حفظ حقوق مردم داشته‌اند کوتاه نخواهند آمد و مطمئن باشید هیچ تغیبر زاویه یا جهتی در مجلس دهم درباره حقوق هسته ای و برجام اتفاق نخواهد افتاد.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :