موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/77144 :کد

0

خودداری مسی از شرکت در اولین جلسه محاکمه‌اش

  چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۰:۴۲
تعداد بازدید : ۱۷۰   
 تحلیل ایران -خودداری مسی از شرکت در اولین جلسه محاکمه‌اش

مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا در اولین جلسه محاکمه برای رسیدگی به اتهام فرار مالیاتی‌اش حضور نداشت.

 

 

 

مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا در اولین جلسه محاکمه برای رسیدگی به اتهام فرار مالیاتی‌اش حضور نداشت.

 

 

 

به گزارش تحلیل ایران، لیونل مسی به‌دلیل مصدومیت نتوانست در اولین جلسه محاکمه‌اش برای رسیدگی به اتهام خودداری او از پرداخت 4.1 میلیون یورو مالیات درآمد حاصل از فروش امتیاز استفاده تبلیغاتی از چهره‌اش، شرکت کند.


خبرگزاری تسنیم نوشت: اولین جلسه محاکمه مسی روز گذشته (سه‌‌شنبه) در بارسلونا برگزار شد، اما برترین بازیکن جهان در آن حضور نداشت. مسی اعلام کرد که به‌دلیل مصدومیت نتوانسته در این مراسم شرکت کنند و برای اثبات ادعایش نیز گواهی پزشک را به قاضی ارائه کرد. مسی در بازی دوستانه اخیر تیم ملی آرژانتین برابر هندوراس از ناحیه کمر آسیب دید.


به نوشته آس، مسی نیازی ندارد که در تمامی جلسات رسیدگی به پرونده‌اش شرکت داشته باشد، اما او باید در محاکمه فردا (پنجشنبه) حضور داشته باشد، زمانی که باید در دفاع از خودش صحبت کند.


مسی و پدرش خورخه متهم هستند که در فاصله سال‌های 2007 تا 2009 از پرداخت 4.1 میلیون یورو مالیات درآمدهای‌شان خودداری کرده‌اند. مسی دو سال پیش این رقم را به حساب اداره مالیات اسپانیا واریز کرد، اما همچنان از اتهامی کلاهبرداری مالیاتی تبرئه نشده است و اگر ثابت شود که او از این ماجرا اطلاع داشته یا با دستور خودش مالیات درآمدهای او پرداخت نشده، ممکن است برایش تا 22 ماه حبس در نظر گرفته شود. البته طبق قوانین اسپانیا، مجازات حبس کمتر از 24 ماه کسانی که برای اولین بار مرتکب یک جرم (غیرجنایی) می‌شوند، می‌‌تواند به حالت تعلیقی درآید.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :