موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حماسه

a/77204 :کد

0

تاثیر مبانی انقلاب اسلامی ایران در خارج از مرزها

  چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۵:۱۳
تعداد بازدید : ۵۹۲   
 تحلیل ایران -تاثیر مبانی انقلاب اسلامی ایران در خارج از مرزها

مسئول بخش هنری جشنواره «چشمان آسمانی انقلاب اسلامی» گفت: مبانی انقلاب اسلامی ایران ایران در به خارج از مرزها صادر شده است و اکنون شاهد بروز و ظهور آن هستیم.

مسئول بخش هنری جشنواره «چشمان آسمانی انقلاب اسلامی» گفت: مبانی انقلاب اسلامی ایران ایران در به خارج از مرزها صادر شده است و اکنون شاهد بروز و ظهور آن هستیم.

 

به گزارش تحلیل ایران، امیرپور با اشاره به چشم انداز انقلاب اسلامی توضیح داد: همان طور که درچشم انداز انقلاب اسلامی آمده یکی از مهمترین اهداف به فرموده امام خمینی (ره) صادر کردن انقلاب اسلامی به جهان است. تأثیر کلام ایشان به اندازه‌ای است که به گفته علمای مسلمان ، این عصر را باید عصر خمینی نامید.همان طور که مشخص است تمام نشانه‌های این عقیده در منطقه بروز و ظهور یافته است و کشور ایران به عنوان یکی از الگوهای بیداری اسلامی تبدیل است.

 

وی افزود: شکل گیری جریان‌های مبارز مسلمان در برابر اسرائیل و ظهور جنبش حماس در فلسطین و حزب‌الله در لبنان و پیروی از شیوه و روش انقلاب اسلامی در مبارزه با استکبار و دستیابی به پیروزی‌های چشم‌گیر و بی‌نظیر در برابر رژیم اسرائیل، به اذعان مقامات و اندیشمندان این رژیم از دستاوردهای بسیار مهم انقلاب اسلامی ایران بوده است.

 

امیرپور در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به اینکه محور اصلی جشنواره چشمان آسمانی انقلاب اسلامی بیداری و مقاومت اسلامی است گفت: افرادی که می‌خواهند در این جشنواره اثری ارسال کنند باید با توجه به محورهای اشاره شده که در سایت جشنواره آمده؛ اثر خود را انتخاب، تهیه و تنظیم و سپس ارسال کنند.هر چه محتوای اثر به محور انتخابی نزدیک‌تر باشد، امتیاز بیشتری به اثر داده خواهد شد. عزیزان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتربه آدرس سایت جشنواره www.jashnvareh-sepas.ir مراجعه نکنند.

منبع : ایسنا  

 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :