موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی ثبت احوال

a/77335 :کد

0

تحویل تمامی کارت‌های هوشمند ملی طی فرآیند سه ساله

  پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ — ۰۹:۴۳
تعداد بازدید : ۲۱۹   
 تحلیل ایران -تحویل تمامی کارت‌های هوشمند ملی طی فرآیند سه ساله

مدیر کل نگهداری و مهندسی عملیات سازمان ثبت احوال کشور گفت:در نظر است تا از امسال طی فرآیندی سه ساله توزیع کارت های هوشمند ملی انجام شود.

 

مدیر کل نگهداری و مهندسی عملیات سازمان ثبت احوال کشور گفت:در نظر است تا از امسال طی فرآیندی سه ساله توزیع کارت های هوشمند ملی انجام شود.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، حمیدرضا یغمایی مدیر کل نگهداری و مهندسی عملیات سازمان ثبت احوال کشور در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان عنوان کرد:با توجه به برنامه ریزی های انجام شده پیش بینی می شود که از امسال طی یک فرآیند سه ساله تمامی افرادی که دارای کارت ملی بوده، کارت هوشمند ملی خود را دریافت کنند.تاکنون7 میلیون و500 هزار کارت هوشمند ملی صادر شده که در نظر است این رقم تا پایان امسال به15 تا20 میلیون عدد برسد.

یغمایی در خصوص اعتبار کارت های ملی فعلی افزود:به منظور جلوگیری از ایجاد هزینه های مضاعف برای مردم و دولت به جهت صدور کارت های ملی فعلی، اعتبار این کارت ها حتی نمونه های قدیم آن تمدید و بدین منظور با دستگاه های اجرایی مختلف مکاتبه و هماهنگ شده است.

وی در ادامه تصریح کرد:تعرفه صدور کارت هوشمند ملی در سال94 مبلغ17 هزار و200 تومان بوده که این رقم امسال به20 هزار تومان افزایش می یابد و هیچ دفتری حق دریافت مبلغی بیش از این را ندارد.مدیر کل نگهداری و مهندسی عملیات سازمان ثبت احوال کشور در پایان تصریح کرد:درصورت دریافت کارت هوشمند ملی، کارت های ملی فعلی باطل خواهد شد.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :