موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/77358 :کد

0

نحله‌ های فکری در مجلس دهم شکل گرفته است

  پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۰:۵۵
تعداد بازدید : ۲۵۶   
 تحلیل ایران -نحله‌ های فکری در مجلس دهم شکل گرفته است

اختلاف نظر در لیست امید طبیعی است و این امضاها پایبندی افراد برای منسجم بودن اصلاح طلبان را نشان می‌دهد البته نحله‌های فکری مختلفی در مجلس دهم شکل گرفته است.

 

 
نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی گفت: اختلاف نظر در لیست امید طبیعی است و این امضاها پایبندی افراد برای منسجم بودن اصلاح طلبان را نشان می‌دهد البته نحله‌های فکری مختلفی در مجلس دهم شکل گرفته است.

 

به گزارش تحلیل ایران، محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان درمجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، درباره نظر کواکبیان که بیش از این گفته بود تعداد 50 نفر از اعضای لیست امید به لاریجانی رأی داده اند، اظهار کرد: ایشان نظر شخصی خود را گفته اند و این تعداد افراد صحت ندارد ولی کلیت آن درست است و افرادی براساس دیدگاه خود به آقای لاریجانی رأی دادند.

وی با اشاره به اینکه همه افراد لیست امید میثاق نامه را امضا کرده بودند، گفت: اختلاف نظر در لیست امید طبیعی است و این امضاها پایبندی افراد برای منسجم بودن اصلاح طلبان را نشان می‌دهد، بنابراین اگر فردی آقای لاریجانی را انتخاب کرد دلیل بر این نیست که از تفکر اصلاح طلبی کنار گرفته است.

تابش درباره شکل گیری فراکسیون ولایت در مجلس دهم افزود: نحله‌های فکری مختلفی که در مجلس دهم شکل گرفته باید با کار تشکیلاتی و رعایت اصول و قواعد تلاش کرده تا موجب بالندگی و رشد مجلس را فراهم آورند.

نماینده مردم اردکان در مجلس دهم تاکید کرد: هر دو فراکسیون امید و ولایت اولویتشان باید منافع ملی و وضعیت معیشتی مردم باشد. تعامل بین اصولگرایان، اصلاح طلبان، مستقلین و دولت در دستور کار است و باید نمایندگان ملت در مجلس دهم آموزه‌های اخلاقی و دینی، راهبردهای رهبر معظم انقلاب، انقلابی بودن را یک اصل بدانند.
 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :