موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/77426 :کد

0

همه محتوای مقالات همایش«بافت میانی» مورد استفاده قرارمی گیرد

  پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۶:۵۳
تعداد بازدید : ۲۰۹   
 تحلیل ایران -همه محتوای مقالات همایش«بافت میانی» مورد استفاده قرارمی گیرد

مدیرمرکز خلاقیت و نوآوری شهرداری اصفهان گفت: همه مقالات این همایش هر چند رد شده باشند مورد بازخوانی قرار گرفته و ایده‌های موجود در این مقالات نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

مدیرمرکز خلاقیت و نوآوری شهرداری اصفهان گفت: همه مقالات این همایش هر چند رد شده باشند مورد بازخوانی قرار گرفته و ایده‌های موجود در این مقالات نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

به گزارش تحلیل ایران محمد علی ایزدخواستی پیش از ظهر پنجشنبه در نخستین همایش ملی بافت میانی که در کتابخانه مرکزی اصفهان برگزار شد با اشاره به اینکه مرکز خلاقیت و نوآوری شهرداری اصفهان از یک سال گذشته و در راستای تغییر مدیریت شهری اصفهان راه اندازی شده است، اظهار داشت: از این رو با راه اندازی این مرکز برای بهره برداری بیشتر از ظرفیت شهری و به ویژه از شخصیت‌های دانشگاهی و نخبگان در برنامه‌ریزی و اجرای پروژه‌های شهری این مرکز فعال شده است.
 

وی با بیان اینکه به دلیل عدم توجه کافی به بافت میانی در شهرها و به ویژه اصفهان برگزاری این همایش در دستور کار قرار گرفته است، ادامه داد: باید یادآور شوم که بسیاری از مدیران شهری، دانشجویان و پژوهشگران نسبت به به بافت میانی شهری آشنایی نداشته و برای اولین بار است که با این واژه آشنا می‌شوند.

 

مدیر مرکز خلاقیت و نوآوری شهرداری اصفهان با بیان اینکه این مرکز آماده پذیرش ایده‌های همه نخبگان شهری برای بازافرینی بافت میانی در شهر اصفهان است، افزود: باید توجه داشت که متقاضیان می‌توانند ایده‌های خود را تا دو هفته آینده به دبیرخانه این همایش ارسال کنند.

وی ادامه داد: همه مقالات ارایه شده به این همایش هر چند رد شده باشند نیز مورد بازخوانی قرار گرفته و ایده‌های موجود در این مقالات نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

ارسال ۹۶ مقاله به دبیرخانه همایش ملی بافت میانی

مهدی ابراهیمی، دبیر اجرایی همایش ملی بافت میانی نیز در این همایش با اشاره به ارسال ۹۶ مقاله به دبیرخانه این همایش اظهار داشت: از این تعداد مقاله ۵۰ مورد در بازبینی اول مورد تایید داوران قرار گرفت.

 

وی با اشاره به انتخاب هفت مقاله برتر برای ارائه در این همایش از بین ۵۰ مقاله بازبینی شده در دوره اول بررسی مقالات گفت: همچنین ۲۶ مقاله نیز در قالب کتابی به چاپ خواهد رسید.

 منبع:مهر
                               

محتوا     مقالات     همایش     اصفهان        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :