موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی اقتصاد مقاومتی

a/77501 :کد

0

تدوین لایحه بخشودگی معوقات بیمه‌ای

  جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ — ۰۶:۱۳
تعداد بازدید : ۲۴۴   
 تحلیل ایران -تدوین لایحه بخشودگی معوقات بیمه‌ای

معاون فرهنگی اجتماعی تامین اجتماعی کشور گفت: در حال حاضر مشغول آماده کردن لایحه‌ای هستیم که بتوانیم به دنبال آن معوقات بیمه‌ای سال ۹۴را ببخشیم.

 

 
معاون فرهنگی اجتماعی تامین اجتماعی کشور گفت: در حال حاضر مشغول آماده کردن لایحه‌ای هستیم که بتوانیم به دنبال آن معوقات بیمه‌ای سال ۹۴را ببخشیم.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، منصور اعتصامی در گفت و گو با تسنیم، در پاسخ به سوال "با توجه به اینکه یکی از راه‌های تحقق اقتصاد مقاومتی برداشتن موانع از پیش پای تولیدکننده است که یکی از مشکلات عمده همین تولیدکنندگان مربوط به معوقات بیمه‌ای است و در این مورد بیمه تامین اجتماعی چه برنامه‌ای در دست اقدام دارد" اظهار داشت: در حال حاضر براساس بخشنامه‌ای که به دنبال تدوین آن هستیم، دولت در قالب وام به واحدهای تولیدی که با سازمان صنعت معدن تجارت هماهنگ است تا مدت یک سال از دریافت حق معوقه انساک کرده و آن را کنار می‌گذاریم یعنی اینکه به گونه‌ای رفتار می‌کنیم که نسبت به آنها دسترسی و تعرض حقوقی نداشته تا این هزینه صرف تولید شود.

وی افزود: اقدام دیگر در ارتباط با کمک به تولیدکننده و رونق اقتصادی کشور و به ثمر رساندن اقتصاد مقاومتی این است که هم اکنون در حال آماده‌سازی لایحه بخشودگی معوقات بیمه‌ای سال 94 هستیم.

معاون فرهنگی اجتماعی تامین اجتماعی کشور تصریح کرد: تقسیط معوقات تولیدکننده گام دیگری است که در راستای همکاری  با تولیدکننده است و ما تا حدتوان با آنان همراهی می‌کنیم.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :