موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی ترافیک

a/77572 :کد

0

حضور مأموران پلیس برای تسهیل در تردد زائران

  جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۲:۰۹
تعداد بازدید : ۲۰۱   
 تحلیل ایران -حضور مأموران پلیس برای تسهیل در تردد زائران

جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از حضور صددرصدی مأموران پلیس برای تسهیل در تردد زائران تا عادی شدن بار ترافیک معابر اطراف حرم مطهر حضرت امام(ره) خبر داد.

 

 

 

 

جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از حضور صددرصدی مأموران پلیس برای تسهیل در تردد زائران تا عادی شدن بار ترافیک معابر اطراف حرم مطهر حضرت امام(ره) خبر داد و گفت: برای حضور زائران و شهروندان در نمازجمعه تهران نیز تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

 

 

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرنگار فارس، سرهنگ حسن عابدی جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با توجه به پایان مراسم رسمی بیست و هفتمین سالگرد بزرگداشت بنیانگذار انقلاب اسلامی و آغاز بار خروج زائران از مراسم اظهار داشت: هم‌اکنون بار خروج زائران از حرم مطهر حضرت امام(ره) آغاز شده و با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، پیش‌بینی می‌شود که تراکم بار خروج با مدیریت کامل مأموران پلیس راهور بدون مشکل خاصی انجام شود.


 

وی گفت: برای تسهیل در تردد زائران، محدودیت وسایل نقلیه سنگین اعمال می‌شود؛ محدودیت جزئی در معابر نداریم و فقط در محدوده عوارضی، اجازه دور زدن به خودروها را نخواهیم داد و در محلی بعد از عوارضی می‌توانند خودروها مسیر را دور بزنند.


این مقام ارشد راهور تهران بزرگ با توجه به برگزاری مراسم نماز جمعه در دانشگاه تهران اعلام کرد: برای شرکت باشکوه شهروندان و زائران در نماز جمعه تهران و تسهیل در تردد آنها، پیش‌بینی‌های لازم شده است؛ ناوگان حمل و نقل عمومی برای جابجایی نمازگزاران آمادگی کامل را دارد و پلیس راهور در طول مسیر حضور فعال دارد.


 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :