موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب و تشکل ها

a/77577 :کد

0

راه امام (ره) توسط رهبر معظم انقلاب با اقتدار دنبال شد

  جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۲:۵۵
تعداد بازدید : ۱۷۶   
 تحلیل ایران -راه امام (ره) توسط رهبر معظم انقلاب با اقتدار دنبال شد

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار مطلبی در صفحه اینستاگرام خود ضمن تسلیت ایام بزرگداشت رحلت رهبر کبیر انقلاب اسلامی نوشت: راه امام (ره) توسط مقام معظم رهبری با اقتدار و به نحو احسن دنبال شد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار مطلبی در صفحه اینستاگرام خود ضمن تسلیت ایام بزرگداشت رحلت رهبر کبیر انقلاب اسلامی نوشت: راه امام (ره) توسط مقام معظم رهبری با اقتدار و به نحو احسن دنبال شد.
 

به گزارش تحلیل ایران، علی اکبر ولایتی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار مطلبی در صفحه اینستاگرام خود ضمن تسلیت ایام بزرگداشت رحلت رهبر کبیر انقلاب اسلامی نوشت: راه امام (ره) توسط مقام معظم رهبری با اقتدار و به نحو احسن دنبال شد.
 
ولایتی در این یادداشت آورده است: نیمه خرداد دیگری با یادآوری اندوه رحلت امامی از سلاله پاکان و بزرگمردی کم نظیر فرا می رسد و این روزها، ایرانیان و بسیاری از علاقه مندان و عاشقان در سراسر گیتی در سوگ رحلت امام خمینی (ره) به سر می برند.
 
وی در این مطلب افزود: به راستی حضرت امام خمینی (ره) در تاریخ معاصر ایران فصل جدیدی را پایه گذاری کرد و با ایستادگی و مقاومت در برابر ظالمان، متجاوزان، بدخواهان و مستکبران حکومت مردم سالاری دینی را پایه ریزی کرد و با راهبری حکیمانه و الهی خود برای ایران اسلامی آزادی و استقلال توام با رشد و ترقی را به ارمغان آورد و تا امروز و برای همیشه این ره ادامه دارد.
 
وی تاکید کرد: باید تصریح کرد که کسی را از زمان غیبت تاکنون به جامعیت حضرت امام(ره) نمی‌شناسیم، کسی که این‌چنین فقیه، عارف، عالم، فیلسوف و در اوج تقوا و توکل به خداوند باشد.
 
دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی افزود: اما از سوی دیگر انتخاب حضرت آیت الله خامنه ای به عنوان رهبر معظم انقلاب هم بهترین نوید را برای ایران اسلامی به ارمغان آورد تا در مسیر آموزه های امام کبیر، ملت، مردم و کشور را در راه عزت، سربلندی و اقتدار به پیش برد و این مهم از الطاف الهی بود و امروز شاهدیم در سایه رهبری داهیانه و مدبرانه مقام معظم رهبری، مقاومت و پایداری ملت شریف ایران، همت مسئولان و کارگزاران کشوری و لشگری نظام ،اقتدار و امنیت در شرایط بحران زده امروز جهان و منطقه برای ایران اسلامی به دست آمده و امیدواریم روح بلند امام راحل نیز از همه ما خشنود باشد.
 
ولایتی در این یادداشت تصریح کرد: بی تردید امروز جمهوری اسلامی ایران، قدرت اول منطقه است و راه امام راحل (ره) توسط مقام معظم رهبری به نحو احسن ادامه یافت.
 
وی در این یادداشت آورده است: ضمن تسلیت رحلت امام راحل، برای رهبر کبیر انقلاب علو درجات و برای ایران اسلامی عزت، اقتدار، آرامش و معنویت ورشد و توسعه آرزومندم.
 منبع : میزان
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :