موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/77594 :کد

0

اثبات اسلام ناب محمدی ونفی اسلام آمریکایی ازمحکمات امام بود

  جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۶:۳۹
تعداد بازدید : ۳۰۰   
 تحلیل ایران -اثبات اسلام ناب محمدی ونفی اسلام آمریکایی ازمحکمات امام بود

امام جمعه اصفهان گفت: راه امام خمینی(ره) دارای یک سری محکمات است که از مهم ترین آنها، اثبات اسلام ناب محمدی و نفی اسلام آمریکایی است.

امام جمعه اصفهان گفت: راه امام خمینی(ره) دارای یک سری محکمات است که از مهم ترین آنها، اثبات اسلام ناب محمدی و نفی اسلام آمریکایی است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌ الله سید یوسف طباطبایی‌ نژاد ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه اصفهان، با اشاره به در پیش بودن ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: نماز جمعه شهر اصفهان از هفته آتی در مصلای شهر برگزار خواهد شد.

 

وی ادامه داد: لازم است که مسئولان شهری اصفهان برای دسترسی راحتر مردم به این مصلا، وسایل حمل و نقل عمومی را به خوبی فراهم کنند.

 

امام جمعه اصفهان به لزوم حفظ شعائر اسلامی در جامعه به ویژه در ماه مبارک رمضان، اشاره داشت و گفت: اغذیه فروشی ها باید در این ماه بسته باشد و مسافر بودن عده ای یا بیماری دلیلی برای باز بودن این مغازه ها به شمار نمی رود.

وی تصریح داشت: توصیه من به مسئولان این است که دستور دهند همه اغذیه فروشی ها در این ماه فعالیت نکنند و مسافران هم از قبل مایحتاج سفر خود را تهیه کنند.

آیت الله طباطبائی نژاد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شخصیت والای امام (ره) و لزوم احترام به ایشان، افزود: گرمیداشت امام به دلیل این است که ایشان توانستند به خوبی مبانی اسلام را احیا کنند.

 

وی ادامه داد: راه امام خمینی دارای یک سری محکمات است که از مهم ترین آنها، اثبات اسلام ناب محمدی و نفی اسلام آمریکایی است.

امام جمعه اصفهان در همین رابطه اظهار داشت: اسلام آمریکایی دارای دو شاخه سکولارها و متحجر است.

 

وی با بیان اینکه چون امام خمینی براساس فطرت انسان ها صحبت می کردند، جوانان از طرفداران اصلی ایشان بودند، گفت: قانون گرایی از دیگر ویژگی های امام راحل بود و ایشان تاکید داشتند اگر قانونی مشکل هم دارد، تا زمانی که اصلاح نشده باید به آن تمکین کرد.

 منبع:مهر
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :