موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/77619 :کد

0

«هیلاری دروغ‌گوی حقه‌باز»؛ لقب تازه ترامپ برای کلینتون

  جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۷:۳۴
تعداد بازدید : ۱۶۳   
 تحلیل ایران -«هیلاری دروغ‌گوی حقه‌باز»؛ لقب تازه ترامپ برای کلینتون

با کناره‌گیری «تد کروز» از ادامه رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا، «دونالد ترامپ» گفت که تمایل دارد از این پس نام مستعار «تد دروغگو» را برای «هیلاری کلینتون» استفاده کند.با کناره‌گیری «تد کروز» از ادامه رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری 2016 آمریکا، «دونالد ترامپ» گفت که تمایل دارد از این پس نام مستعار «تد دروغگو» را برای «هیلاری کلینتون» استفاده کند.


به گزارش تحلیل ایران، «دونالد ترامپ» نامزد بی‌رقیب و جنجالی جمهوری‌خواهان در رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری 2016 آمریکا از نام مستعار «تد دروغگو» که برای «تد کروز» رقیب سابق جمهوری‌خواه خود مورد استفاده قرار می‌داد برای توهین به «هیلاری کلینتون» نامزد دموکرات‌ها در انتخابات آتی آمریکا استفاده کرد.


پایگاه «هیل» گزارش کرد، ترامپ در گردهمایی خود در «سن خوزه» ایالت کالیفرنیا گفت: «حتی در نیویورک، دو پسر خوب داشتم: تد کروز و جان کیسیک. هم‌اکنون می‌خواهم این (صفت) را برای هیلاری استفاده کنم. هیلاری دروغگوی دروغگو که دروغ می‌گوید. او یک [آدم] دروغگو است».


وی ادامه داد: «تد کروز دیگر دروغگو نیست. ما دیگر نمی‌گوییم تد دروغگو. ما عاشق تد هستیم. ما عاشق تد هستیم. اینطور نیست؟ ما عاشق او هستیم. در حال حاضر نمی‌گوییم تد دروغگو. من می‌خواهم استفاده از لقب را همین‌ حالا کنار بگذارم و بگویم "هیلاری دروغگوی حقه‌باز" زیرا او یک دروغگو است».


تعیین نام مستعار برای رقبای انتخاباتی، یکی از اقدامات رایج دونالد ترامپ است به طوریکه اوایل ماه گذشته، نام مستعار «دونالد فوق‌العاده» را برای خود برگزید.


ترامپ تاکنون به کلینتون می‌گفت «هیلاری حقه‌باز» و به تد کروز هم لقب «تد دروغ‌گو» داده بود.


ترامپ در حین مبارزات انتخاباتی خود در «هاگرستون» ایالت «مریلند» گفت: «انتخاب بین هیلاری حقه‌باز و دونالد فوق العاده است. این بزرگترین و خارق‌العاده‌ترین انتخابات در تاریخ کشور ما است».


ترامپ همچنین رقیب کلینتون یعنی «برنی سندرز» را کمونیست می‌خواند و گفته است: «هیلاری کلینتون متقلب مقابل یک کمونیست. این آدم دیوانه است».


منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :