موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/77640 :کد

0

هلاکت ۵۰ تروریست در عملیات ویژه ارتش سوریه در حومه دمشق

  جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ — ۲۰:۵۵
تعداد بازدید : ۱۹۶   
 تحلیل ایران -هلاکت ۵۰ تروریست در عملیات ویژه ارتش سوریه در حومه دمشق

در پی عملیات منحصر به فرد ارتش سوریه در محله جوبر واقع در حومه شرقی دمشق، بیش از ۵۰ تروریست کشته شدند.در پی عملیات منحصر به فرد ارتش سوریه در محله جوبر واقع در حومه شرقی دمشق، بیش از ۵۰ تروریست کشته شدند.


به گزارش تحلیل ایران، ارتش سوریه با انجام عملیاتی منحصر به فرد علیه تروریستهای جبهه النصره و فیلق الرحمن در محله جوبر در حومه شرقی دمشق، موفق شد ضمن انهدام بزرگترین مقرهای آنها در این محله، دهها نفر از آنها را به هلاکت برساند.


یک منبع نظامی گفت که گروه مأموریتهای ویژه ارتش سوریه در محله جوبر از دوماه قبل در حال برنامه ریزی برای این عملیات بود. 


وی افزود که نیروهای ارتش سوریه ابتدا تونلی بزرگ در زیر خط مقدم گروههای تروریستی حفر کردند و سپس با عبور از این تونل به خطوط پشتی تروریستها رسیدند و یک مجتمع عظیم متشکل از چندین ساختمان را منفجر کردند.


این منبع گفت: مجتمعی که ارتش سوریه آن را منفجر کرده است، از لحاظ نظامی دارای اهمیت بسیار زیادی است، زیرا یک انبار مهمات، گاراژ خودرهای نظامی و یک مرکز پزشکی در این مجتمع قرار داشت. همچنین این مجتمع پیش از این، مقر گروه تروریستی احرار الشام بود که بعدها به دست فیلق الرحمن افتاد.


وی تاکید کرد که بیش از 50 تروریست فیلق الرحمن و جبهه النصره در پی انفجار این مجتمع مسکونی کشته شدند و جستجو برای یافتن اجساد کشته شدگان که زیر آوارها مدفون مانده اند، ادامه دارد.


منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :