موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/77691 :کد

0

بزرگترین دغدغه این روزهای برانکو

  شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ — ۰۵:۴۱
تعداد بازدید : ۲۱۵   
 تحلیل ایران -بزرگترین دغدغه این روزهای برانکو

با جدایی احتمالی مهدی طارمی و جری بنسون از جمع سرخپوشان پایتخت خرید مهاجم جدید به بزرگترین دغدغه این روزهای برانکو ایوانکوویچ تبدیل شده است.

با جدایی احتمالی مهدی طارمی و جری بنسون از جمع سرخپوشان پایتخت خرید مهاجم جدید به بزرگترین دغدغه این روزهای برانکو ایوانکوویچ تبدیل شده است.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، با اینکه زمان نقل و انتقالات رسمی فوتبال ایران هنوز آغاز نشده اما بسیاری از تیم‌ها در حال بستن ترکیب فصل آینده خود هستند و تیم نایب قهرمان فصل گذشته یکی از فعالترین تیم‌های بازار نقل و انتقالات بوده است.

پرسپولیس نخستین تیمی بود که کار رسمی خود در نقل و انتقالات را با خرید علیرضا بیرانود آغاز کرد و حسین ماهینی و محمد حسین کنعانی زادگان هم بازیکنان سرباز این تیم بودند که با اتمام دوران سربازی خود به سرخپوشان پایتخت برگشتند.اما از سوی دیگر رضا نورمحمدی، سوشا مکانی، مایکل اومانیا، بابک حاتمی، مهرداد کفشگری، رضا خالقی فر و جری بنسون و مهدی طارمی بازیکنانی هستند که جدایی آنها از پرسپولیس تا حد زیادی قطعی شده است.

به نظر می‌رسد با جدایی احتمالی مهدی طارمی و جری بنسون دو بازیکنی که در فصل گذشته روی هم 23 گل برای پرسپولیس به ثمر رسانده‌اند، نقطه قوت فصل گذشته پرسپولیس به نقطه ضعف این فصل تبدیل شود.پرسپولیس فصل گذشته به لطف خط آتش پر قدرتش توانست به مقام نایب قهرمانی دست پیدا کند اما این فصل و تا اینجای کار دو تن از بهترین بازیکنان خود در امر گلزنی را از دست داده و بازیکن جدیدی جذب نکرده است.

میزان نوشت: برانکو ایوانکوویچ برای پر کردن جای خالی  دو بازیکن روی کاوه رضایی و یک مهاجم کروات حساب باز کرده است اما به نظر می‌رسد کاوه رضایی برای اضافه شدن به جمع شاگردان پروفسور کروات مبلغ بالایی درخواست کرده که این مسئله کار پیوستن او به پرسپولیس را کمی دچار مشکل کرده است.

از سوی دیگر به علت بالا بودن قیمت مهاجم کروات مد نظر برانکو پیوست او نیز به پرسپولیس در هاله ای از ابهام قرار دارد.پرسپولیس در حال حاضر تنها علی علیپور را در خط حمله تیمش دارد و باید دید با توجه به اینکه تیم برانکو با دو فروارد بازی می کند، مسئولان این تیم در فصل و نقل و انتقالات برای جانشینی طارمی و بنسون چه چاره ای می‌اندیشند.


                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :