موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/77728 :کد

0

آمریکا با انقلابی بودن ما مشکل دارد

  شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۱:۰۵
تعداد بازدید : ۱۹۱   
 تحلیل ایران -آمریکا با انقلابی بودن ما مشکل دارد

مشکل آمریکا با ایران نه بر سر انرژی هسته‌ای و نه موشکی است بلکه آنها با انقلابی بودن و اسلامی بودن ما مشکل دارند و قطعاً آمریکا با جمهوری اسلامی رفتار صادقانه نخواهد داشت.

 

 
نماینده شیروان در مجلس گفت: مشکل آمریکا با ایران نه بر سر انرژی هسته‌ای و نه موشکی است بلکه آنها با انقلابی بودن و اسلامی بودن ما مشکل دارند و قطعاً آمریکا با جمهوری اسلامی رفتار صادقانه نخواهد داشت.

به گزارش تحلیل ایران، عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص بدعهدی‌ها و غیرقابل اعتماد بودن آمریکا در مراسم بیست و هفتمین سالروز ارتحال حضرت امام خمینی(ره) گفت: آمریکا مانند دزد سرگردنه‌ای است که بعد از دزدی، خود فریاد «آی دزد، آی دزد» سر می‌دهد.

وی افزود: شکی نیست که آمریکا بزرگترین ناقض بشر در جهان بوده، هست و خواهد بود و نقض حقوق بشر چه در مورد سرخ‌پوستان و فرقه داودی‌ها در داخل آمریکا و چه در مناطق مختلف جهان همچون کشورهای خاورمیانه و... مثالهای متعددی در این باره است.آمریکا به دنبال دو نوع اسلام یکی اسلام سکولار و دیگری اسلام متحجر است و در همین راستا از گروه تروریستی داعش به عنوان حکومت اسلامی یاد می‌کند و به دنبال آن است تا تصویری خشن و به دور از انسانیت از اسلام معرفی کند.

عزیزی خاطرنشان کرد: آمریکا به هیچ وجه قابل اعتماد نیست و اگر به هر دلیل به خاطر مقتضیات زمان مذاکراتی با این کشور داشته‌ایم تنها قصدمان این بوده که به جهانیان نشان دهیم آمریکا غیرقابل اعتماد و دروغگو است و به آنچه خود می‌گوید هم پایبند نیست. اگر آمریکایی‌ها تاکنون نتوانسته‌اند بر ایران غلبه کنند به خاطر رهبری مدبرانه مقام معظم رهبری و حمایت‌های مردمی و نیز قدرت نظامی و موشکی ما و توانایی‌های بالقوه‌ای است که داریم و این عوامل باعث شده تا آمریکا در صدد تعرض و تعدی به جمهوری اسلامی ایران برنیاید.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در همان زمان مذاکرات، مقام معظم رهبری اعلام کردند که هیچ اعتمادی به آمریکایی‌ها ندارند اما اگر دولت می‌خواهد مذاکره کند، مانعی نیست و از سوی دیگر جهانیان دیدند که ایرانی‌ها کاملاً مظلوم واقع شدند و تحریم‌های اعمال شده علیه ایران ظالمانه و زورگویانه بوده است.

عزیزی در پایان خاطرنشان کرد: مشکل آمریکا با ما، بر سر انرژی هسته‌ای و صنعت موشکی نیست بلکه به خاطر انقلابی بودن و اسلامی بودن ما است و قطعاً در هیچ شرایطی آمریکا صادقانه با ما کنار نخواهد آمد و اگر باشد این کنار آمدن ظاهری است و قطعاً خوی استکباری خود را در ادامه نشان می‌دهد و این گفته رهبری که آمریکا قابل اعتماد نیست سخنی کاملاً کارشناسی شده، مدبرانه و آگاهانه است.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :