موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب و تشکل ها

a/77755 :کد

0

اگر ولایت فقیه نبود انقلاب اسلامی ایران منحرف می‌شد

  شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۴:۱۶
تعداد بازدید : ۲۱۶   
 تحلیل ایران -اگر ولایت فقیه نبود انقلاب اسلامی ایران منحرف می‌شد

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در یادداشتی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشته است که اگر ولایت فقیه نبود انقلاب اسلامی ایران به انحراف کشیده می‌شد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در یادداشتی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشته است که اگر ولایت فقیه نبود انقلاب اسلامی ایران به انحراف کشیده می‌شد.


به گزارش تحلیل ایران ، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در صفحه شخصی‌ خود در یادداشتی ضمن تبریک سالگرد انتخاب حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای به رهبری انقلاب اسلامی، به بیان چهار موردی که می‌توانست انقلاب اسلامی ایران را دچار انحراف کرده و ماشین ملت ایران را از جاده خارج کند، اشاره کرده است.


متن کامل یادداشت محسن رضایی به شرح زیر است:


سالروز ولایت و زعامت رهبر بزرگوار انقلاب را به ملت ایران تبریک می‌گویم. اگر ولایت‌ فقیه نبود تاکنون در چهار دوره ماشین ملت ایران از جاده خارج می‌شد:


بار نخست در زمان بنی‌صدر که قصد داشت کشور را به بحران بکشد.

بار دوم در زمان دولت موسوم به سازندگی، که کارگزاران می‌خواستند رفراندوم کنند و ریاست‌جمهوری را از دو دوره به چند دوره تبدیل کنند.


یک بار هم در زمان دولت اصلاحات که مشارکتیها در مجلس تحصن کردند و می‌خواستند علاوه بر داشتن دولت و مجلس، اختیارات رهبری را نیز سلب کنند و بار دیگر در زمان دولت قبل چه به توسط جریان فتنه و یا حلقه مشایی.

 منبع:خبرگزاری تسنیم
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :