موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/77799 :کد

0

پردرآمدترین و کم‌درآمدترین سرمربیان یورو ۲۰۱۶

  شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۸:۳۸
تعداد بازدید : ۲۲۹   
 تحلیل ایران -پردرآمدترین و کم‌درآمدترین سرمربیان یورو ۲۰۱۶

در میان سرمربیان ۲۴ تیم حاضر کسی بیشترین حقوق را می‌گیرد که نتایجش در چند وقت اخیر امیدوار کننده بوده است و شاگردانش در حد یک مدعی برای کسب عنوان قهرمانی نشان داده‌اند.در میان سرمربیان ۲۴ تیم حاضر کسی بیشترین حقوق را می‌گیرد که نتایجش در چند وقت اخیر امیدوار کننده بوده است و شاگردانش در حد یک مدعی برای کسب عنوان قهرمانی نشان داده‌اند.


به گزارش تحلیل ایران، روی هاجسون در میان 24 سرمربی تیم‌های حاضر در جام ملت‌های اروپا بیشترین حقوق را می‌گیرد. سرمربی انگلیسی تیم ملی انگلیس با حقوقی معادل 5 میلیون یورو در سال پردرآمدترین فرد است.


پس از سرمربی سه‌شیر، سرمربی ایتالیایی تیم ملی ایتالیا، آنتونیو کونته با حقوقی معادل 4.1 میلیون یورو در سال در جایگاه دوم قرار دارد هرچند که قرارداد او با آتزوری در پایان یورو تمام می‌شود و پس از آن به انگلیس می‌رود تا هدایت چلسی را برعهده بگیرد.


در جایگاه سوم پردرآمدترین مربیان یورو 2016 کسی حضور دارد که شاید کمتر کسی تصورش را بکند و او فاتح تریم، سرمربی ترکیه‌ای تیم ملی ترکیه است. او در سال 3.5 میلیون یورو حقوق می‌گیرد.


یواخیم لو، سرمربی آلمان قهرمان جام جهانی 2014 با حقوق سالانه 3.2 میلیون یورو در این فهرست در رده چهارم قرار دارد و این در حالی است که ویسنته دل‌بوسکه سرمربی اسپانیای مدافع عنوان قهرمانی یورو 2016 با سه میلیون یورو حقوق در سال نفر پنجم است. پس از دل‌بوسکه نیز دیدیه دشان با نزدیک به 2 میلیون یورو حقوقی که از فرانسوی‌ها می‌گیرد، ششمین سرمربی پردرآمد جام ملت‌های اروپاست.


در پایین جدول پردرآمدترین مربیان یورو 2016 نیز آنخل ایوردانسکو، سرمربی تیم ملی رومانی با حقوق تنها 120 هزار یورو در سال کم درآمدترین سرمربی رقابت‌هاست. این در حالی است که لئونید اسلوتسکی سرمربی تیم ملی روسیه که جانشین فابیو کاپلو شد، حقوق مشخصی از فدراسیون فوتبال روسیه نمی‌گیرد و درآمدش صرفاً همان پاداش‌هایی است که در نتیجه کسب نتاج مطلوب از روس‌ها خواهد گرفت.


منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :