موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی قضایی

a/77813 :کد

0

ارتباط‌ داشتن با فرقه بهائیت عواقب قانونی دارد

  شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ — ۲۱:۳۵
تعداد بازدید : ۲۰۱   
 تحلیل ایران -ارتباط‌ داشتن با فرقه بهائیت عواقب قانونی دارد

دادستان کل کشور با بیان این که بها دادن به بهائیت خنجر به قلب امام زمان (عج) است، گفت: افرادی که با این فرقه ارتباط می‌گیریند باید منتظر عواقب قانونی خود باشند.دادستان کل کشور با بیان این که بها دادن به بهائیت خنجر به قلب امام زمان (عج) است، گفت: افرادی که با این فرقه ارتباط می‌گیریند باید منتظر عواقب قانونی خود باشند.


به گزارش تحلیل ایران،  عصر امروز(شنبه) مراسم بزرگداشت قیام 15 خرداد با حضور دادستان کل کشور، خانواده‌های معظم شهدا و عموم مردم شریف تهران در گلزار شهدای والا مقام قیام 15 خرداد برگزار شد. در این مراسم حجت‌الاسلام محمد جعفر منتظری دادستان کل کشور طی سخنانی ضمن گرامی‌داشت قیام 15 خرداد گفت: حادثه 15 خرداد بسیار دردناک بود که اساس و پایه یک حرکت مردمی به رهبری امام راحل در مقابل طاغوت شکل‌گرفت. 


وی با یادآوری تاریخ قیام 15 خرداد سال 1342 افزود: تورق این تاریخ می‌تواند برای همه جوانان کشور ما الگو باشد. 


دادستان کل کشور با اشاره به این که یکی از ویژگی های قیام 15 خرداد نامعلوم بودن شهدای آن قیام است، اظهار کرد: تا به امروز تعداد شهدای 15 خرداد مشخص نیست و بعضی از اسناد تا 120 نفر را ثبت کرده‌اند که قطعاً تعداد شهدای بیشتر از آن است. 


حجت‌الاسلام منتظری با بیان این که آمریکا و انگلیس نقشه‌های شوم خود را توسط اسرائیل در منطقه پیاده می‌کنند تاکید کرد: یکی از وظایف و مسئولیت‌های همه مردم شناخت دشمن است. البته دشمن تجربه زیادی را پشت‌سر گذاشته که یکی از آن 8 سال جنگ تحمیلی بوده است. نیروهای مسلح ما در دریا، هوا و خشکی دماری از روزگار آنها در می‌آورند که هرگز نمی‌توانند جبران کنند. 


وی ادامه داد: یکی از جریاناتی که ساخته و پرداخته انگلیس و اسرائیل است جمعیت منحرف بهائیت می‌باشد و عاقلانه نیست بیاییم این افراد را در جامعه مطرح کنیم و با آنها مراوده و رفت و آمد داشته باشیم. 


دادستان کل کشور با مطرح کردن این که امروز بها دادن به بهائیت خنجر زدن به قلب امام زمان(عج) است، گفت: افرادی که با این فرقه ارتباط می‌گیرند باید پاسخگوی اعمال خود در مقابل ملت بوده و منتظر عواقب قانونی باشند. 


حجت‌الاسلام منتظری در بخش دیگری از سخنان خود ادامه داد: 55 سال است که انگلیس، آمریکا و اسرائیل در برابر دین، شرف و اعتقادات شما به انحای مختلف به مبارزه برخواسته و تا به امروز هم موفق نشده‌اند. عدم موفقیت دشمن ناشی از عناصری همچون رهبری بیدار و حضور شما در صحنه بوده که موجب شده تا دشمن به اهداف خود نرسد. اما بدانید آنها برنامه‌های خود را مطابق با شرایط روز تشدید می‌کنند که نیازمند مراقبت همگانی است. 


وی افزود: دشمن از ابزارهای نو استفاده کرده و در اطاق‌های فکر فراوانی در اسرائیل، انگلیس و آمریکا وجود دارد که تمام مسائل را تجزیه و تحلیل می‌کند. امام راحل از همان اول دشمن را به خوبی شناخت و معرفی کرد و در حال حاضر هم این مسیر را رهبر معظم انقلاب برای مردم روشنگری می‌فرمایند. 


در پایان این مراسم، دادستان کل کشور با حضور در قبور مطهر شهدای قیام 15 خرداد با اهدای گل ادای احترام کرد.


منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :