موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/7786 :کد

0

رژیم صهیونیستی تسلیم اسیر فلسطینی شد

  چهارشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ — ۱۸:۲۹
تعداد بازدید : ۳۰۳   
 تحلیل ایران -رژیم صهیونیستی تسلیم اسیر فلسطینی شد

مقام های قضایی رژیم صهیونیستی در مقابل ایستادگی های اسیر اعتصاب کننده فلسطینی تسلیم شده و به وی پیشنهاد دادند که در مقابل آزادی اش در سوم نوامبر و عدم تمدید بازداشت وی، او اعتصاب غذای خود را بشکند

مقام های قضایی رژیم صهیونیستی در مقابل ایستادگی های محمد علان اسیر اعتصاب کننده فلسطینی تسلیم شده و به وی پیشنهاد دادند که در مقابل آزادی اش در سوم نوامبر و عدم تمدید بازداشت وی، او اعتصاب غذای خود را بشکند.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از پایگاه خبری فلسطین الان، محمد علان اسیر فلسطینی که از 68 روز پیش در اسارتگاه های رژیم صهیونیستی اعتصاب غذا کرده است، مسئولان این رژیم را وادار به تسلیم در برابر خواسته های خود کرد.

علان 24 ساعت به صهیونیست ها برای پذیرش خواسته های خود مهلت داده بود و تهدید کرده بود که اگر آن ها تسلیم خواسته هایش نشوند، از معالجه و نوشیدن آب نیز خودداری خواهد کرد.
در همین راستا عیسی قراقع رئیس کمیته امور اسرا و آزادگان فلسطین با تاکید بر اینکه رژیم صهیونیستی در برابر محمد علان تسلیم شده است، گفت: ما منتظر پاسخ علان به پیشنهاد آزادی وی و عدم تمدید بازداشت اداری اش در مقابل شکستن اعتصاب غذا هستیم.

قراقع پیش بینی کرد که علان به خاطر تسلیم شدن مقامات صهیونیست در برابر خواسته وی به ویژه انصراف از عدم تبعیدش به خارج از فلسطین با این پیشنهاد موافقت کند.

رژیم صهیونیستی به دنبال قتل علان در زندان از طریق نادیده گرفتن مطالبات وی بود، ولی ایستادگی وی و حمایت های مردمی، این رژیم را وادار به تسلیم در برابر خواسته هایش کرد.
علان از دو ماه پیش در اعتراض به بازداشت خود بدون محاکمه اقدام به اعتصاب غذا کرد و با وخامت حالش به اتاق مراقبت های ویژه بیمارستان منتقل شد.

بر اساس آمارهای رسمی، شمار اسرای فلسطینی دربند اسارتگاه های رژیم صهیونیستی بالغ بر 6 هزار نفر است که از این تعداد 205 نفر کودک، 21 نفر زن و 14 نفر نماینده پارلمان هستند.
همچنین شمار اسرای بیمار فلسطینی حدود 700 نفر اعلام شده که آنها از بیماری های مختلف و مزمن رنج می برند.

رژیم صهیونیستی چندی پیش در پی تصویب قانون خوراندن اجباری غذا به اسرایی بود که اقدام به اعتصاب غذا کرده اند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :