موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/77901 :کد

0

استفاده از تجربیات اتاق بازرگانی راهگشاست

  یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۰:۴۵
تعداد بازدید : ۱۶۷   
 تحلیل ایران -استفاده از تجربیات اتاق بازرگانی راهگشاست

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: استفاده از تجربیات اتاق بازرگانی برای خروج از رکود بسیار مؤثر و مفید است که می‌تواند راهگشا باشد.

 

 
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: استفاده از تجربیات اتاق بازرگانی برای خروج از رکود بسیار مؤثر و مفید است که می‌تواند راهگشا باشد.

به گزارش تحلیل ایران، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس پس از قرائت گزارش رئیس اتاق بازرگانی ایران در سخنانی، گفت: اتاق بازرگانی می‌تواند در جلسات کمیسیونهای تخصصی مجلس،کمیسیون تلفیق و  صحن حضور داشته باشد.

وی بیان نکات و مسائل مربوط به جامعه برای نمایندگان دولت در مجلس از سوی نمایندگان اتاق بازرگانی را فرصت مناسبی برای تعامل با بخش خصوصی دانست و افزود: خوب است که پیشنهادات مطرح شده از سوی اتاق بازرگانی در کمیسیونهای تخصصی مجلس مورد بررسی قرار گیرد.

تسنیم نوشت: رئیس مجلس با بیان اینکه کشور در شرایط فعلی در رکود قرار دارد، گفت: استفاده از تجربیات اتاق بازرگانی برای خروج از رکود بسیار مؤثر و مفید است که می‌تواند راهگشا باشدانشاءالله در روزهای آینده که کمیسیونهای تخصصی مجلس شکل می‌گیرد، بحث اقتصاد مقاومتی و اخذ نظرات دولت و بخش خصوصی برای تحرک بیشتر در بحث اقتصاد کشور را در اولویت قرار می‌دهند.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :