موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/77976 :کد

0

تکذیب نامه موگرینی به ظریف در ارتباط با برجام

  یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۷:۰۸
تعداد بازدید : ۱۶۵   
 تحلیل ایران -تکذیب نامه موگرینی به ظریف در ارتباط با برجام

سخنگوی وزارت خارجه خبر منتشر شده در برخی از رسانه‌ها مبنی بر نامه فدریکا موگرینی به محمدجواد ظریف در ارتباط با برجام را تکذیب کرد.

سخنگوی وزارت خارجه خبر منتشر شده در برخی از رسانه‌ها مبنی بر نامه فدریکا موگرینی به محمدجواد ظریف در ارتباط با برجام را تکذیب کرد.
 

به گزارش تحلیل ایران،  حسین جابری‌انصاری با بیان این‌که برخی از جریان‌های سیاسی و رسانه‌ای برای طرف‌های مقابل دولت و ملت ایران نسخه‌پیچی می‌کنند و به آن‌ها در مورد نحوه برخورد و تعامل با ایران راه و چاه نشان می‌دهند افزود:‌ متاسفانه درماندگی و استیصال برخی از افراد و رسانه‌ها در ایران به آن‌چنان درجه‌ای رسیده‌اند که جعل خبر می‌کنند و در این اخبار دروغ به بیگانگان راهنمایی می‌دهند که چه پاسخی به ایران بدهند. برخی از سیاست‌مداران و رسانه‌ها در ایران به درجه‌ای از انحطاط رسیده‌اند که با انتشار اخبار جعلی در حکم راهنما برای بیگانگان در نحوه تعامل با دولت ایران عمل می‌کنند.


این مقام مسئول در وزارت خارجه ضمن اظهار تاسف از این موضوع خاطرنشان کرد: برخی تندترین و انقلابی‌ترین شعارها را مطرح می‌کنند، اما در حالی که کشور در یک رویارویی سنگین سیاسی و دیپلماتیک با بیگانگان جهت پیشبرد منافع ملی و دفاع از حقوق ملت ایران قرار دارد اخبار جعلی منتشر می‌کنند و در حکم راهنما برای بیگانگان جهت چگونگی تعامل با ایران نقش ایفا می‌کنند.
 منبع : میزان 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :