موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/78003 :کد

0

اقتدار رهبر معظم انقلاب باعث عقب‌نشینی سعودی‌ها شد

  یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ — ۲۰:۲۸
تعداد بازدید : ۲۹۰   
 تحلیل ایران -اقتدار رهبر معظم انقلاب باعث عقب‌نشینی سعودی‌ها شد

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مقام معظم رهبری با اقتدار خود، سعودیها را وادار به عقب‌نشینی کردند و پیکرهای مطهر شهدا ظرف ۴۸ ساعت به وطن بازگشتند.دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مقام معظم رهبری با اقتدار خود، سعودیها را وادار به عقب‌نشینی کردند و پیکرهای مطهر شهدا ظرف ۴۸ ساعت به وطن بازگشتند.


به گزارش تحلیل ایران، سرلشکر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر امروز (یکشنبه) در آئین اختتامیه نخستین کنگره جهانی اقتدار، گفت: یکی از شکوفه‌های بزرگ اقتدار در انقلاب، شهید حسن طهرانی‌مقدم بود که اوایل جنگ به صورت ناشناس برای دفاع از وطن لباس رزم بر تن کرد.


وی موضوع اقتدار را یکی از گمشده‌های ملت ایران در گذشته عنوان کرد و یادآور شد که انقلاب اسلامی این اقتدار را به ملت بازگرداند.


فرمانده سپاه در دوران دفاع مقدس با یادآوری جنگ هشت ساله و بغض دشمنان نسبت به انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: بعد از انقلاب اسلامی صدام به پشتیبانی قدرتهای بین‌المللی از مرز 5 استان عبور کرده و دو و نیم میلیون از 30 میلیون جمعیت ایران را آواره کردند.


سرلشکر رضایی با انتقاد از یاس عده‌ای در جامعه افزود: جوانان ما در زمان جنگ ظرف 20 روز قطعات موشکی را کنار هم قرار دادند و اولین موشک را به بغداد زدند که بعد از این حادثه صدام یک هفته ادعا می‌کرد که این یک موضوع داخلی است.


وی یادآور شد: اگر بعد از آزادسازی خرمشهر جنگ را رها می‌کردیم، دشمن چند قدم جلوتر آمده و چندین مرتبه به ما حمله می‌کردند.


دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه ارتباط با خدا مهمترین موضوع درباره اقتدار است، گفت: اقتدار کاذب بر اساس ظلم و ستم صورت می‌گیرد و در رویارویی اقتدار الهی و اقتدار شیطانی، اقتدار الهی پیروز می‌شود.


سرلشکر رضایی ریشه مشکلات اقتصادی و فقر و بیکاری را در داخل دانست و تصریح کرد: بزرگترین مشکل ما این است که مسیر هموار و روشن را رها کرده و نگاهمان به بیرون از کشور است.


وی در ادامه با اشاره به رفتار وهابیت و داعش در منطقه، تاکید کرد: اقتدار الهی ریشه در تواضع و تقوا دارد این در حالی است که اقتدار وهابیت و داعش، اقتدار شیطانی است.


دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با یادآوری حادثه منا و اقتدار الهی رهبر معظم انقلاب در مواجهه با سعودیها، یادآور شد: مقام معظم رهبری با اقتدار خود، سعودیها را وادار به عقب‌نشینی کردند و پیکرهای مطهر شهدا ظرف 48 ساعت به وطن بازگشتند.


وی در پایان گفت: ما باید یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی را گرامی داشته و این اقتدار را گسترش دهیم.


منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :