موضوعات ‌مرتبط: سیاسی حوزه

a/78023 :کد

0

دولت پاکستان برای پایان دادن به حوادث علیه شیعیان اقدام کند

  یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ — ۲۳:۴۲
تعداد بازدید : ۱۹۶   
 تحلیل ایران -دولت پاکستان برای پایان دادن به حوادث علیه شیعیان اقدام کند

یکی از مراجع تقلید شیعیان در بیانیه‌ای تصریح کرد: به مقامات پاکستانی و نیز سازمان‌های جهانی تأکید می‌کنیم فورا برای پایان دادن به حوادث دردناک اخیر اقدام عاجل انجام دهند.یکی از مراجع تقلید شیعیان در بیانیه‌ای تصریح کرد: به مقامات پاکستانی و نیز سازمان‌های جهانی تأکید می‌کنیم فورا برای پایان دادن به حوادث دردناک اخیر اقدام عاجل انجام دهند.


به گزارش تحلیل ایران، متن بیانیه آیت الله العظمی نوری همدانی نسبت به حوادث اخیر در کشورهای اسلامی و به خصوص آزار و اذیت شیعیان پاکستان بدین شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیم

با تأسف فراوان اخباری از اقصی نقاط جهان اسلام به گوش می‌رسد که عده از مردم مظلوم مورد ظلم ستم کاران و استعمارگران در رأس آنها آمریکای خبیث، صهیونیسم بین الملل و ایادی منطقه‌ای آنان قرار گرفته‌اند. از کشور پاکستان گرفته که شیعیان شان مورد ظلم و ستم افراد تکفیری قرار گرفته‌اند تا مردم مظلوم فلسطین.


از سوی دیگر شیعیان مظلوم بحرین که این روزها مورد بدترین هجمه حاکمان مستکبر که مدال نوکری آمریکا را به گردن انداخته‌اند، قرار گرفته‌اند که مشمول نقض آشکار حقوق بشر است و نمونه بارز آن افزایش دوران زندان شیخ سلمان از چهار سال به ۹ سال می‌باشد.


از دیگر سو فرقه‌های تکفیری و داعشی در عراق و سوریه مشغول وارد کردن لطماتی جبران ناپذیر به چهره اسلام عزیز می‌باشند.


ضمن توصیه به همه مسلمانان اعم از شیعه و سنی به وحدت و همدلی، نسبت به جنایاتی که در عراق، پاکستان، بحرین، یمن و سوریه و فلسطین برقرار است هشدار می‌دهیم و به سران استکبار می‌گوییم دوران ظلم و ستم، بی‌عدالتی و نا برابری به سر خواهد آمد و ان شاءالله بزودی زود طومار همه شما برچیده خواهد شد و به ایادی منطقه‌ای شان نیز می‌گوییم دست از نوکری مستکبران و استعمار گران بردارند و از مسیر ناحقی که برای خود اختیار کرده‌اند برگردند و به دفاع از مظلومان عالم بپردازند.


به مقامات پاکستانی و نیز سازمان‌های جهانی تأکید می‌کنیم فورا برای پایان دادن به حوادث دردناک اخیر اقدام عاجل انجام دهند.


منبع: مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :