موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/78062 :کد

0

دولت نباید درمقابل زیاده‌ خواهی‌ های آمریکا کوتاه بیاید

  دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ — ۰۵:۵۱
تعداد بازدید : ۱۹۷   
 تحلیل ایران -دولت نباید درمقابل زیاده‌ خواهی‌ های آمریکا کوتاه بیاید

دولت نباید در مقابل زیاده‌خواهیهای آمریکاییها کوتاه بیاید بلکه باید با اهرمهای مختلف حقوق ملت را از آنها مطالبه کند.

 

نماینده مردم لنجان در مجلس گفت: دولت نباید در مقابل زیاده‌خواهیهای آمریکاییها کوتاه بیاید بلکه باید با اهرمهای مختلف حقوق ملت را از آنها مطالبه کند.

 

به گزارش تحلیل ایران، محسن کوهکن نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، درباره فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب مبنی بر بدعهدی و بدقولی امریکاییها در موضوع برجام گفت: فرمایش رهبر معظم انقلاب براساس منطق، استدلال و تجربه تاریخی است و هیچ شک و شبهه‌ای هم بر آن وارد نیست.

وی با اشاره به یک نمونه تاریخی از بدعهدی امریکاییها خاطرنشان کرد: در آخرین سالهای عمر یاسر عرفات خبرنگاری از وی سؤال کرد شما به عنوان شخصی که قریب به 50 سال کار سیاسی کرده‌ و در مبارزات حضور داشتید بزرگترین اشتباه خود را چه می‌دانید که او گفت «بزرگترین خطا و اشتباه من اعتماد به امریکا بود».

نماینده مردم لنجان در مجلس یادآور شد: دستگاه دیپلماسی کشور باید براساس 9 بند مشروط رهبر معظم انقلاب و مصوبات مجلس موضوع تعهدات هسته‌ای را از امریکاییها پیگیری کند. دولت نباید در مقابل زیاده‌خواهیهای امریکاییها کوتاه بیاید بلکه باید با اهرمهای مختلف حقوق ملت را از آنها مطالبه کند.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :