موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/78086 :کد

0

فقدان برنامه‌ جامع، برای مبارزه با آسیب‌ های اجتماعی

  دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۰:۰۱
تعداد بازدید : ۵۲۱   
 تحلیل ایران -فقدان برنامه‌ جامع، برای مبارزه با آسیب‌ های اجتماعی

یک نماینده مجلس درباره نبود برنامه‌های جامع مبارزه با آسیب‌های اجتماعی در کشور تذکر داد.

یک نماینده مجلس درباره نبود برنامه‌های جامع مبارزه با آسیب‌های اجتماعی در کشور تذکر داد.

به گزارش تحلیل ایران،  «سیدجواد ساداتی‌نژاد» نماینده مردم کاشان در واکنش به گزارش وزیر کشور درباره آسیب‌های اجتماعی در صحن علنی مجلس گفت: در حال حاضر ما نیازمند برنامه‌ای جامع در زمینه مبارزه با آسیب‌های اجتماعی هستیم چرا که نبود این برنامه در کشور احساس می‌شود. باشگاه خبرنگاران نوشت: وی با اشاره به موضوع سبک زندگی ایرانی- اسلامی در کشور گفت: در این زمینه هم نیازمند منشوری جامع هستیم که هرچه سریع‌تر باید به آن جامه عمل بپوشانیم.

ساداتی نژاد در ادامه به موضوع پیوست فرهنگی طرح‌ها و پروژه‌ها در کشور اشاره کرد و گفت: در حال حاضر در کشور طرح‌ها و پروژه‌هایی اجرا می‌شود که دارای آسیب‌های اجتماعی در بین جوانان و خانواده‌ها است بنابراین لازم است هر پروژه و طرح دارای یک پیوست فرهنگی باشد.

این نماینده مجلس در ادامه با اشاره به عوارض ناشی از ماهواره و شبکه‌های اجتماعی در جامعه گفت: عوارض ناشی از ماهواره و شبکه‌های اجتماعی موضوعی است که به سبک زندگی ایرانی آسیب وارد می‌کند و می‌تواند در ترویج فرهنگ‌های غلط همواره جامعه را دچار سردرگمی کند که بنده معتقدم در این زمینه می‌توانیم با یک نگاه علمی از آسیب‌های آن جلوگیری کنیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :