موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی سینما

a/78164 :کد

0

ادامه اکران فیلم‌های نوروزی در سالن سینماها

  دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۷:۵۴
تعداد بازدید : ۲۴۱   
 تحلیل ایران -ادامه اکران فیلم‌های نوروزی در سالن سینماها

سالن‌های سینمایی در طرح ویژه اکران ماه‌مبارک رمضان فیلم‌های اکران نوروزی را به نمایش می‌گذارند.سالن‌های سینمایی در طرح ویژه اکران ماه‌مبارک رمضان فیلم‌های اکران نوروزی را به نمایش می‌گذارند.


به گزارش تحلیل ایران، با تصمیم شورای صنفی نمایش فیلم های اکران نوروزی به دلیل فروش بسیار خوب در اکران نوروزی در طرح ویژه اکران ماه مبارک رمضان امکان نمایش خواهند داشت. انتخاب فیلم ها به سالن داران سپرده شده است. 

 

فیلم سینمایی «ابد و یک روز» و «بادیگارد» علاوه بر سینماهای حمایتی در پردیس سینمایی کورش، ملت، ماندانا،زندگی، چهارسو، آزادی ، کیان به نمایش در می آیند. این دو فیلم پس از سانس موظفی سینماها به نمایش درخواهند آمد. 

 

فیلم سینمایی «من سالوادور نیستم» نیز در شهرستان ها به اکران خود ادامه می دهد. در تهران نیز حواله های ادامه اکران آن صادر شده است. 

 

فیلم سینمایی «کفش هایم کو» در پردیس های زندگی، کورش، آزادی اکران خواهد شد. همچنین در فرهنگسرای اندیشه از ساعت 21:30 به نمایش درمی آید. 

 

تنها فیلمی که از اکران سینماها بازماند فیلم «پنجاه کیلو آلبالو» بود که با صلاحدید وزارت ارشاد امکان اکران نگرفت و حواله آن توسط شورای صنفی نمایش صادر نشد. فیلمی که با تصمیم غلط شورای پروانه نمایش و معاون ارزشیابی و نظارت در بهترین فصل امکان نمایش گرفت و وزیر را مجبور به عذرخواهی کرد.


منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :