موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انرژی هسته ای

a/78194 :کد

0

نمی‌توانم جزئیات دسترسی‌های آژانس در ایران را اعلام کنم

  دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ — ۲۲:۰۵
تعداد بازدید : ۲۳۳   
 تحلیل ایران -نمی‌توانم جزئیات دسترسی‌های آژانس در ایران را اعلام کنم

مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در پایان نشست شورای حکام گفت که نمی‌توانم جزئیات دسترسیهای آژانس به سایتهای ایران را اعلام کنم.مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در پایان نشست شورای حکام گفت که نمی‌توانم جزئیات دسترسیهای آژانس به سایتهای ایران را اعلام کنم.


به گزارش تحلیل ایران، یوکیو آمانو مدیرکل آژانس بین الملل انرژی اتمی در پایان نشست شورای حکام به خبرنگاران گفت که نمیتوانم جزئیات سایتهایی که آژانس به آنها دسترسی دارد، و اینکه این سایتها شامل پارچین میشود یا نه، را بگویم.


وی افزود: تعداد بازرسان آژانس در ایران افزایش یافته است و به تازگی دفترمان را در ایران تاسیس کردیم و سرمان واقعا شلوغ است. 


یوکیا آمانو روز دوشنبه در نشست شورای حکام گفت راستی‌آزمایی اجرای توافق هسته‌ای ایران و گروه موسوم به 1+5 در ابتدای راه قرار دارد.


آقای آمانو که در ابتدای نشست شورای حکام صحبت می‌کرد، ضمن ارائه گزارش فصلی جدید خود با موضوع برنامه هسته‌ای ایران، گفت: «ما در مراحل ابتدایی روندی قرار داریم که نیازمند توجه دائم و دقیق تمامی طرف‌های ذی‌نفع است. تمامی طرف‌ها برای مقدور شدن اجرا (توافق) تلاش کرده‌اند. در ماه‌ها و سال‌های پیش رو نیز تعهد قوی و مداوم تمامی طرف‌ها برای پایدار ماندن اجرا، ضروری است.»


منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :