موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/78220 :کد

0

رفتار غیرانقلابی نمی‌تواند زمینه‌ساز ادامه کار انقلاب شود

  ﺳﻪشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ — ۰۲:۲۸
تعداد بازدید : ۲۸۰   
 تحلیل ایران -رفتار غیرانقلابی نمی‌تواند زمینه‌ساز ادامه کار انقلاب شود

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه تنها رفتارهای انقلابی قادر به فراهم کردن زمینه تداوم انقلاب است گفت: با وجود اینکه امریکاییها صدها بار دشمنی‌شان را علیه ما ابراز کرده‌اند، چرا عده‌ای حاضر نیستن

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه تنها رفتارهای انقلابی قادر به فراهم کردن زمینه تداوم انقلاب است گفت: با وجود اینکه امریکاییها صدها بار دشمنی‌شان را علیه ما ابراز کرده‌اند، چرا عده‌ای حاضر نیستند دست از اعتماد به امریکا بردارند.

 

به گزارش تحلیل ایران محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی  درباره «شاخصهای پنچ‌گانه انقلابی بودن» که رهبر معظم انقلاب آن را تشریح کرده‌اند، اظهار کرد: رئیس دولت موقت در همان اوایل نخست وزیری به مردم توصیه می‌کرد که انقلاب تمام شده تا مردم به خانه‌هایشان بازگردند و به قول خودشان کشور را به شکل عادی اداره کنند. این تفکر که انقلابی بودن را باید کنار گذاشت یک ریشه تاریخی دارد و اولین کسی که این مطلب را به مردم توصیه کرد مهندس بازرگان بود.


وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی همچنان پابرجاست تصریح کرد: رفتارهای انقلابی  قادر به فراهم کردن زمینه تداوم انقلاب است. رفتار غیرانقلابی و فرد غیرانقلابی نمی‌تواند زمینه‌ساز ادامه کار انقلاب شود بنابراین توصیه مقام معظم رهبری را باید با جدیت دنبال کرد.


حبیبی درباره غیرقابل اعتماد بودن امریکاییها خاطرنشان کرد: آنها به‌هیچ وجه قابل اعتماد نبوده و نیستند. من معتقدم اگر امریکاییها درطول 37 سال گذشته علیه انقلاب کاری نکرده‌اند ناشی از ناتوانی آنها بوده نه اینکه نخواسته باشند علیه ما اقدامی انجام دهند.


دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با تأکید براینکه ما با امریکاییها در یک تضاد ایدئولوژیک و سیاسی هستیم، گفت: آنها با مبانی انقلاب مخالف‌اند و ما با آنها در مسائل بسیاری تضاد داریم. با وجود اینکه امریکاییها صدها بار دشمنی‌شان را علیه ملت ما ابراز کرده‌اند، مشخص نیست چرا عده‌ای حاضر نیستند دست از اعتماد به امریکا بردارند.منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :