موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/78391 :کد

0

پیروانی:هیچ کس در اردوی تیم ملی با بازیکنان مذاکره نکرده است

  چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ — ۰۰:۲۶
تعداد بازدید : ۱۹۰   
 تحلیل ایران -پیروانی:هیچ کس در اردوی تیم ملی با بازیکنان مذاکره نکرده است

مدیر تیم ملی فوتبال ایران شایعه مذاکره منصوریان و هدایتی با بازیکنان تیم ملی در خلال اردو را قاطعانه رد کرد.

مدیر تیم ملی فوتبال ایران شایعه مذاکره منصوریان و هدایتی با بازیکنان تیم ملی در خلال اردو را قاطعانه رد کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران، افشین پیروانی پس از پیروزی تیم ملی ایران در دیدار دوستانه برابر قرقیزستان گفت: در این بازی به جوان‌های تیم ملی فرصت بازی کردن رسید و این می‌تواند شروع خوبی برای ما باشد که در مرحله بعد با حریفان بسیار سختی بازی داریم.


او ادامه داد: ما به دنبال بازی با حریفان بهتر بودیم اما مهم این بود که جوان‌های ما در این بازی تجربه به دست آوردند. درست است که کم و کاستی‌هایی وجود دارد اما باید همه دست به دست هم دهیم تا اتفاق‌های خوبی برای تیم ملی بیفتد.


پیروانی در پاسخ به این سوال که آیا با تغییرات فدراسیون شرایط برای تیم ملی بهتر شده است گفت: هر ایرانی باید برای اعتلای نام کشورش تلاش کند. موفقیت در هر ورزشی دل میلیون‌ها ایرانی را شاد می‌کند و فوتبال هم گل سرسبد ورزش‌هاست. تلاش‌های فدراسیون خیلی خوب است و امیدوارم به نتایج خوبی هم برسد.


مدیر تیم ملی فوتبال ایران در واکنش به شایعه مذاکره منصوریان و هدایتی با بازیکنان تیم ملی در حاشیه تمرین این تیم گفت: نه اخلاق کی‌روش این گونه است و نه من اجازه چنین کاری را می‌دهم. منصوریان مثل هر مربی دیگری برای حمایت از تیم ملی آمده بود. هدایتی هم دیشب قول‌هایی داد که اگر محقق شود، برای تیم ملی بسیار خوب است.


پیروانی ادامه داد: با قاطعیت می‌گویم که منصوریان و هدایتی و هر کس دیگری در اردوی تیم ملی با بازیکنان مذاکره نکرده است. مطمئنا این افراد برای مذاکره با بازیکنان به محلی مخفی می‌روند نه اینکه در ملا‌ء عام مذاکره کنند.


او درباره 15 روز استراحت ملی‌پوشان در حالی که تمرین باشگاه‌ها به زودی آغاز می‌شود گفت: در زمانی که بازیکنان باشگاهی استراحت می‌کردند، ملی‌پوشان در اردو بودند و حالا برای آنکه مصدوم نشوند، طبق استانداردهای علمی باید استراحت کنند و پس از یک فصل تلاش حق دارند کمی تفریح کنند.


پیروانی درباره شایعه پیشنهاد شیلی به کی‌روش هم گفت: کی‌روش اکنون سرمربی تیم ملی ایران است و همه ما باید تمرکزمان روی صعود تیم ملی به جام جهانی باشد.


او در پایان درباره وضعیت جسمی خودش هم گفت: امیدوارم کارم به عمل نرسد اما اکنون وضعیت کمرم اصلا خوب نیست. دعا کنید من هم خوب بشوم!منبع : خبرگزاری ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :