موضوعات ‌مرتبط: فناوری امنیت

a/78414 :کد

0

بلک‌بری از این پس امنیت کارمندان پنتاگون را تامین می کند

  چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ — ۰۳:۲۲
تعداد بازدید : ۱۹۹   
 تحلیل ایران -بلک‌بری از این پس امنیت کارمندان پنتاگون را تامین می کند

اگرچه کمپانی بلک بری در طی سال های اخیر نتوانسته در بازار گوشی های هوشمند و به طور کل، کسب و کار سخت افزاری خود چندان موفق عمل کند، اما این امر هرگز مانع از تلاش های این شرکت برای پیشرفت و موفقیت در س

اگرچه کمپانی بلک بری در طی سال های اخیر نتوانسته در بازار گوشی های هوشمند و به طور کل، کسب و کار سخت افزاری خود چندان موفق عمل کند، اما این امر هرگز مانع از تلاش های این شرکت برای پیشرفت و موفقیت در سایر زمینه ها نشده است.
 

به گزارش تحلیل ایران، در حال حاضر، بسیاری از مراکز امنیتی حساس و همچنین چهره های سرشناس جهان از محصولات کمپانی بلک بری استفاده می کنند و دلیل این انتخاب نیز، امنیت بالای دستگاه های این شرکت است.

 

در همین رابطه، این شرکت به تازگی قرادادی یک ساله را با کمپانی غیرنظامی Force Protection Agency به امضا رسانیده است. آژانسی که مسئولیت تامین امنیت کارکنان شاغل در وزارت دفاع آمریکا و یا همان پنتاگون را بر عهده دارد.

 

بر اساس این قرارداد، بلک بری مسئولیت راه اندازی سیستم های هشداردهنده و اعلام پیام داخلی و بیرونی ساختمان و همچنین سیستم پیام رسانی به کارکنان در شرایط حساس و اورژانسی را بر عهده خواهد داشت.

 

آژانس نام برده که این قرارداد یک ساله را با بلک بری امضا کرده است، مسئولیت تامین امنیت تمامی کارکنان شاغل در پنتاگون و همچنین بازدیدکنندگان و مهمانان این مرکز را بر عهده دارد. علاوه بر این، امنیت کلی ساختمان اصلی و همچنین تاسیسات موجود در آن از قبیل ساختمان های DoD نیز بر دوش این آژانس است. قرار است بلک بری این سرویس را برای تامین امنیت 37 هزار کارمند این وزارت خانه فراهم کند.

 

بلک بری هنوز اطلاعاتی را در خصوص مبلغ این قرارداد فاش نکرده اما خاطرنشان کرده است که ممکن است این قرارداد تا سال 2020 به صورت سالیانه تمدید شود.

 

به نظر می رسد که بلک بری کم کم خود را از بازار گوشی های هوشمند بیرون بکشد و بر روی حوزه هایی از این دست تمرکز کند تا بتواند درآمدی قابل قبول را در کنار هزینه های صرف شده، به دست آورد.

 

منبع:تابناک
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :