موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/78455 :کد

0

اولویت اصلی فراکسیون زنان مجلس

  چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۰:۴۳
تعداد بازدید : ۲۲۱   
 تحلیل ایران -اولویت اصلی فراکسیون زنان مجلس

نماینده مردم تهران در مجلس از تلاش فراکسیون زنان برای حمایت از بیمه زنان خانه دار و زنان سرپرست خانوار خبر داد .

 

نماینده مردم تهران در مجلس از تلاش فراکسیون زنان برای حمایت از بیمه زنان خانه دار و زنان سرپرست خانوار خبر داد و تصریح کرد: این فراکسیون براساس استراتژی‌ای که به زودی به امضای نمایندگان زن خواهد رسید، عمل می کند.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، طیبه سیاوشی شاه عنایتی در گفت وگو با خانه ملت با تاکید بر ضرورت حمایت از زنان در جامعه، گفت: بیمه زنان خانه دار و حمایت از زنان سرپرست خانوار مهمترین اولویت فراکسیون زنان مجلس دهم برای حمایت از این گروه از جامعه است که با جدیت پیگیری خواهد شد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مهمترین هدف زنان نماینده بر آن است تا زنان ایرانی از کرامت انسانی برخوردار باشد، تصریح کرد: بر این اساس، تلاش خواهیم کرد تا زنان علاوه بر برخورداری از کرامت انسانی، با فرهنگ متعالی موجود در جامعه زندگی خود را به خوبی بگذراند؛ همچنین تلاش خواهیم کرد تا در مشارکت سیاسی و اجتماعی، اقتصادی نقش موثری داشته باشند.

وی تصریح کرد: همچنین فراکسیون زنان مجلس تلاش می کند تا در مجلس دهم به اهداف خود دست یابد و طبق استراتژی‌ای که به زودی به امضای نمایندگان فراکسیون زنان خواهد رسید، عمل کند. ما برآنیم که بگوییم زنان تنها رأی دهنده نیستند و می توانند در سطوح سیاسی نیز لحاظ شوند و بتوانند سهمی داشته باشند همانطور که بر اساس آمارها عنوان می شود که 50 درصد زنان در جامعه وجود دارند و سهم بیشتری را در مشارکت سیاسی به عنوان رای دهنده به خود اختصاص داده اند نیاز است تا سهم عمده ای از مشارکت سیاسی را به خود اختصاص دهند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس دهم، گفت: همانگونه که در دولت و دیگر سازمان های غیردولتی مشاهده می شود، زنان فعالیت چشمگیری دارند باید تلاش شود این گروه از جامعه توانایی های خود را افزایش داده و بتوانند در سطح مدیریتی دولت نیز فعالیت کنند.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :