موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی قضایی

a/78502 :کد

0

آخرین وضعیت پرونده کرسنت و قاتل ستایش

  چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۵:۴۸
تعداد بازدید : ۲۴۱   
 تحلیل ایران -آخرین وضعیت پرونده کرسنت و قاتل ستایش

رئیس کل دادگستری استان تهران در باره آخرین وضعیت پرونده کرسنت و قاتل ستایش قریشی که در دادگاه کیفری استان مطرح رسیدگی است توضیحاتی را ارائه کرد.

 

 

 

 

رئیس کل دادگستری استان تهران در باره آخرین وضعیت پرونده کرسنت و قاتل ستایش قریشی که در دادگاه کیفری استان مطرح رسیدگی است توضیحاتی را ارائه کرد.

 

 

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرنگار تسنیم، غلامحسین اسماعیلی در حاشیه مراسم تودیع و معارفه مدیران کل قدیم و جدید زندانهای استان تهران در جمع خبرنگاران درباره پرونده کلاهبرداری موسوم به خانزاده اظهار کرد: متعاقب دستور رئیس قوه قضائیه قرار شده هیئت شعبه پرونده را مورد بازنگری قرار دهند زیرا در بازدیدی که رئیس قوه قضائیه داشت، شکات مسائلی را به صورت یکطرفه مطرح کردند به همین خاطر رئیس دستگاه قضا دستور داد که هیئت شعبه موضوع را مورد بازنگری قرار دهند.


وی ادامه داد: اگر در بازنگری‌ها مشخص شود نیاز به تشدید قرار تأمین برای متهم وجود دارد قطعا اقدام می‌شود اما لازمه این امر مطالعه پرونده و احضار متهم است و فعلا تصمیم جدیدی اتخاذ نشده است.


رئیس کل دادگستری استان تهران در خصوص پرونده قاتل ستایش قریشی دختربچه شش ساله افغانستانی اظهار کرد: تاکنون دو جلسه تحقیقات مقدماتی در رابطه با بخش اول پرونده برگزار شده است زیرا این پرونده دو بخش دارد که یک بخش آن موضوع قتل و بخش دیگر اعمال منافی عفت است که در اعمال منافی عفت دادسرا مجاز به تحقیقات اولیه نبود و دادگاه باید رأسا همه تحقیقات مربوطه به این موضوع را انجام دهد و الان تحقیقات اولیه این موضوع توسط دادگاه در حال انجام است و ادامه دارد.


وی در پاسخ درباره پرونده کرسنت که برای رسیدگی به شعبه ششم دادگاه کیفری استان تهران ارجاع شده است افزود: این پرونده تازه به شعبه دادگاه آمده است.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :